Wiadomości Bitmarket Poszkodowani – Kwestie informacyjne i koordynacja działań

4 875

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie sprawą zamknięcia giełdy Bitmarket stworzyliśmy grupę na facebooku, która ma na celu informowanie Was o bieżącej sytuacji dotyczącej giełdy. Zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia.

Grupa jest otwarta, każdy może dołączyć i komentować posty. W grupie nie ma możliwości publikowania postów. Wszystkie komentarze będą moderowane, aby uniknąć spamu.

Zależy nam na włączeniu tego kanału komunikacji przez wzgląd na ogromną ilość poszkodowanych osób, które oczekują informacji na temat zamknięcia giełdy, jak również usystematyzowanie najbardziej istotnych kwestii bez konieczności przewijania się przez gąszcz postów, które często nie są po prostu związane z tematem.

Co aktualnie robimy?

Oprócz ustanowienia systematycznego kanału informacyjno – dyskusyjnego zależy nam na stworzeniu działów i powołaniu ich przedstawicieli w zakresie działań prawnych, medialnych i informatycznych (więcej informacji tutaj).

Zapraszamy wszystkie osoby o kompetencjach i możliwościach związanych z powyższymi aspektami o zgłaszanie się w tym wątku.

Właściwa dyskusja odnośnie Bitmarketu toczy się tutaj na Polskim Forum Bitcoin.pl

Linki

Grupa na Facobook’u do śledzenia i komentowania

Kwestie organizacyjne dotyczące działań społeczności w sprawie Bitmarket

Dyskusja na forum

Komentarze