Najbardziej zaskakujące kryptowalutowe opinie i predykcje na 2020 rok

1 850
Od niesamowitych prognoz cenowych, aż do ogłoszenia przyszłości altcoinów. Obserwatorzy rynku kryptowalut starają się przewidzieć, co czeka nas w 2020 roku. Wśród ich wypowiedzi są takie, które zaskakują najbardziej. Oto i one.

ATH według Loukasa

Analityk Bob Loukas stwierdził, że Bitcoin będzie stabilnie i konsekwentnie dążył do ATH już w 2020 roku. Loukas napisał również, że możliwy jest w tej sytuacji 6-miesięczny trend spadkowy, który poprzedzi wzrosty do nowych, rekordowych poziomów.

Byczy nastrój Novogratza

Mike Novogratz, CEO funduszu Galaxy Digital również nie kryje swojego byczego nastroju względem BTC. Jego zdaniem Donald Trump przegra wybory prezydenckie, bitcoin skończy na poziomie $12 000, a Tom Hanks wygra Oscara za rolę w filmie Mr Rodgers. Jak widać, Novogratz lubi podsumować wszystko od razu!

CZ przepowiada zachowania rządów

Changpeng Zhao, fundator oraz CEO giełdy Binance, w wywiadzie dla Global Coin Research powiedział:

“Wydaje mi się, że w 2020 roku doświadczymy wielu różnych eksperymentów ze strony rządów na całym świecie na rzecz adopcji. Niektóre z nich będą działać, niektóre nie, ale wszystkie będą miały niezwykle pozytywny wpływ na adopcję kryptowalut”

Wiele podobnych przemyśleń pojawiało się również w latach poprzednich. Ciekawe, czy ten rok okaże się wreszcie przełomowy.

CEO Ripple o bankach

CEO Ripple, Brad Garlinghouse przewiduje z kolei, że 10 z 20 największych banków na świecie zacznie aktywnie utrzymywać i inwestować w cyfrowe aktywa w 2020 roku. Dodatkowo Garlinghouse stawia na digitalizację walut narodowych. Twierdzi, że przynajmniej jedna z dwudziestu największych walut świata doczeka się do 2021 roku swojego zdecentralizowanego odpowiednika.

Jimmy Song wieszczy dominację bitcoina

Popularny edukator w zakresie kryptowalut twierdzi, że rok 2020 przyniesie jeszcze bardziej zdecydowaną dominację najpopularniejszej kryptowaluty. Zdaniem Songa, BTC będzie gromadziło w swojej sieci ponad 75% wartości całego rynku kryptowalut. Dodatkowo twierdzi, że duża część altcoinów zostanie zdelistowana. Oberwało się również IEO. Nowa forma emisji tokenów i coinów jego zdaniem straci na znaczeniu.

Rok McAfee’ego

Pamiętacie słynny zakład z 2017 roku? Jeśli nie, to jego szczegóły przypominamy poniżej. Kontrowersyjny John McAfee założył się, że jeśli do końca 2020 roku bitcoin nie będzie wart milion dolarów, ten zje swoje przyrodzenie w telewizji. Społeczność kryptowalutowa nie zapomina!

Od Redakcji

Czy zapisaliście się już do newslettera Bithub i odebraliście swój Kurs Analizy Technicznej Bitcoina i Kryptowalut Alternatywnych? Możecie to zrobić z poziomu strony głównej naszego serwisu lub poniższego artykułu:

Komentarze