Bitcoin w ciągu 24 miesięcy osiągnie nowe ATH – będzie to jednak droga przez mękę

Bitcoin w ciągu 24 miesięcy osiągnie nowe ATH – będzie to jednak droga przez mękę

Bitcoin (BTC) może dalej spadać, ale dyrektor ds. strategii Coinshares, Meltem Demirors, uważa, że ​​najwieksza kryptowaluta osiągnie nowe rekordowe wartości w ciągu najbliższych 24 miesięcy.

Demirors powiedziała, że z pewnością spodziewa się „więcej bólu w przyszłości” dla akcji technologicznych i kryptowalut, w miarę zbliżania się do recesji.

Przemawiając w CNBC Squawk Box 11 lipca, Demirors zauważyła, że Bitcoin zawsze był „aktywem cyklicznym” ze stratami od szczytu do dołka na poziomie 80 do 90% w ujęciu historycznym.

Biorąc pod uwagę, że Bitcoin znajduje się obecnie na poziomie około 65% w porównaniu z rekordowymi wartościami z listopada 2021 r., Demirors uważa, że ​​„nadal jest miejsce na pewną korektę w dół”.

Jednak Demirors zauważyła, że ​​istnieje silne wsparcie około 20 000 USD i że nie spodziewa się, że Bitcoin spadnie poniżej 14 000 USD. Przewidywała, że ​​ból będzie odległym wspomnieniem do 2024 roku, mówiąc:

W ciągu najbliższych 24 miesięcy zobaczymy nowe rekordowe szczyty na Bitcoinie”.

Bitcoin jest obecnie wyceniony na 19 401 USD, po lekkich spadkach o 2% w ciągu 24 godzin i o 72% w stosunku do rekordowego poziomu.

Odwrócenie trendu może być jednak trochę wolne, biorąc pod uwagę, jak mówi Demirors, że „brak jest bliskich katalizatorów wzrostu” – co może sygnalizować większy ból kiedy słabsze projekty kryptograficzne będą się wywracać.

„Oczywiście mieliśmy wiele likwidacji, wiele niewypłacalności, które miały ogromny wpływ na rynek. […] Mówimy o kapitale za 10, 20, 30 miliardów dolarów, który w zasadzie wyparował z dnia na dzień”.

„Z pewnością spodziewamy się większego bólu w przypadku akcji technologicznych, a także kryptowalut”.

Demiror powiedziała, że ​​spodziewa się, że duża liczba aktywów kryptograficznych zostanie zniszczona podczas bessy, podobnie jak w przypadku akcji technologicznych.

„Istnieje bardzo długa lista aktywów kryptograficznych, które moim zdaniem stracą na wartości do zera, bo nie mają tak naprawdę żadnej długoterminowej perspektywy, co widzieliśmy już w przypadku tak wielu akcji technologicznych”.

Louis Schoeman, dyrektor zarządzający w porównywarce brokerów Forex Suggest, ma podobny pogląd i w ostatnim raporcie 9News przewidział, że obecny kryzys kryptowalut może zabić nawet 90 procent wszystkich projektów kryptograficznych.

„To proces oczyszczania” – powiedział Schoeman, dodając, że tylko najsilniejsze projekty kryptograficzne przetrwają okres bessy.

„Ale jest to również ogromna szansa dla wielu osób, które chcą po raz pierwszy wejść na rynek kryptowalut. Fortuna sprzyja teraz odważnym w kryptowalutach”.

W zeszłym miesiącu przedsiębiorca-miliarder Mark Cuban powiedział, że nie spodziewa się, że bessa na rynku kryptowalut się skończy, dopóki nie skupi się na aplikacjach zorientowanych na biznes.

Cuban wierzy również, że fuzje między różnymi protokołami i blockchainami ostatecznie spowodują konsolidację branży kryptograficznej, ponieważ „tak dzieje się w każdej branży”.

Trudno się nie zgodzić z oceną, że bessa jak każda dekoniunktura jest także a może przede wszystkim szansą.

Szansą na wyciągnięcie wniosków i na lepsze decyzje inwestycyjne.

Szansą na oczyszczenie rynku z oszustów i marnych projektów.

Szansą na zobaczenie perełek inwestycyjnych, które przytłoczone zostały wcześniej szumem reklamowym opłaconych naganiaczy.

Młodej, pięknej i mądrej kobiety aż miło posłuchać 🙂

Może Cię zainteresuje:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx