Bitcoin respektuje 7-letnią linię trendu | Kurs BTC ponad 9000$!

7 820

Bitcoin wywiera w ostatnich dniach dużą presję kupna. Pozwoliło to kryptowalucie wspiąć się na poziom 8000 $ a to wydaje się być sygnałem, że póki co byki nie zamierzają odpuścić. Jeszcze więcej ciekawych informacji dostarcza siedmioletnia linia trendu bitcoina, ale po kolei.

Jeszcze wczoraj bitcoin atakował 9000%. Aktualnie, w chwili pisania tego tekstu, kurs bitcoina wynosi 9071,75 $:

bitcoin 9000 (2)

Weekendowy kurs BTC

Luke Martin, popularny analityk kryptowalutowy, wyjaśnił w swoim ostatnim tweecie, że BTC może wybić się do poziomu 9,800 $ pod warunkiem, że pokona 8 400 $:

Respektowana, siedmioletnia linia trendu

Ruchy kursu bitcoina pozwolił kryptowalucie wspiąć się powyżej długoterminowej linii trendu, która utrzymywała się w ciągu ostatnich siedmiu lat. To z kolei może oznaczać, że w najbliższej przyszłości spotkamy się z jeszcze większymi wzrostami.

Josh Rager, inny popularny analityk kryptowalutowy na Twitterze, opowiedział o tej linii trendu w ostatnim tweecie wyjaśniając, że jej dynamika wzrośnie prawdopodobnie jeszcze bardziej, jeśli bitcoinowi uda się utrzymać powyżej 7200 $:

https://twitter.com/Josh_Rager/status/1139239456232353793

Bitcoin szanuje tradycję

Powyższe spostrzeżenia dowodzą dość jasno, że byki nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Taniec kursu bitcoina na wyznaczonej, siedmioletniej linni trendu utwierdza w przekonaniu, że bitcoin szanuje wyznaczone przez nią poziomy. Tak było już wcześniej. Czy będzie tak i tym razem?

Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie na ten temat. Zapraszam do dyskusji.

Komentarze