Bitcoin cały czas wysoko | Najwyższa liczba adresów z 0,1 BTC w historii!

Bitcoin to nie tylko cena. Adresy, konta bitcoinowe odnotowały nowe ATH, około 2,7 miliona z nich trzyma przynajmniej 0,1 BTC.

Bitcoin ATH Holding

Najnowsze dane wskazują na nowe ATH Bitcoina, tym razem jednak nie w kwestii ceny czy kursu giełdowego, lecz w przechowywaniu go (HODL).

Niejaki Nic Carter, pierwszy kryptowalutowy analityk funduszu Fidelity podzielił się z nami płatnymi danymi z założonej przez siebie platformy. Coin Metrics skupia się na odmgławianiu danych na publicznych blockchainach, tym samym przynosząc więcej jawnych informacji branży.

https://twitter.com/nic__carter/status/1132809159383166976Wedle danych CoinMetrics.io, ilość adresów bitcoinowych z przynajmniej 0,1 BTC (10 milionów Satoshi) wzrosła do około 2,7 miliona. Oznacza to nowe ATH, które wyraźnie przedstawia postępujące zainteresowanie cyfrowym złotem, jak i hodlingiem. Prawdopodobnie jest to związane z obecną sytuacją rynku kryptowalut, od kilku tygodni odnotowujemy niezwykłe wzrosty wartości Bitcoina i innych walut. Jeżeli już jesteśmy przy cenie BTC, to warto przypomnieć, że ostatnie ATH odnotowano 1,5 roku temu! 17 grudnia 2017 kurs Bitcoina wyniósł 20 089 dolarów.

Dziś cena Bitcoina zbliża się ku $9000 (34 500 PLN)!Dystrybucja Bitcoina

Zastanawialiście się kiedyś, kim są bitcoinowi krezusi? Kilku z nich jest powszechnie znanych, lubianych, a Wy możecie bliżej ich poznać w tym artykule – “Ranking TOP 5 najbogatszych w branży | Krezusi kryptowalut”.

Znaczna większość jednak nie udziela się publicznie, a ich tożsamość nie jest zidentyfikowana. Takie osoby, fundusze, grupy, adresy bitcoinowe możemy śledzić przy pomocy strony BitInfoCharts, obserwować ich ruchy i dowiedzieć się kto ile ma, i ilu ma, tyle ile ma:)Jak widzicie, najbogatszych jest niewielu, zaledwie kilku, a ich liczba rośnie z każdym dniem triumfu Bitcoina.

Jeżeli macie ochotę na więcej tego typu danych statystycznych, dajcie nam o tym znać w komentarzach, zapraszamy! Napiszcie poniżej, w jakim przedziale Wy się znajdujecie, i czy HODLujecie bitcoiny?

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze