Aktor Ryan Reynolds uważa, że kryptowaluty zyskują na znaczeniu

1 390

Popularny aktor i zarazem dyrektor kreatywny MNTN Ryan Reynolds uważa, że kryptowaluty zaczynają się wyłaniać jako duży gracz.

Co więcej, zdaniem odtwórcy Deadpoola, firmy wykonują obecnie świetną pracę, dzięki której kryptowaluty stają się bezpieczniejsze i bardziej przystępne dla mas.

Aktorzy związani z branżą krypto

Reynolds to kolejny aktor, który przyznał, że interesuje się rynkiem kryptowalut. W ubiegłym roku informowaliśmy, że Mila Kunis i Ashton Kutcher wypowiedzieli się na temat Ethereum. Niektórzy nasi czytelnicy sugerowali wówczas, że Kutcher nie jest osobą, która powinna się wypowiadać na temat kryptowalut i inwestowania. Warto jednak zwrócić uwagę, że od lat pozostaje on aktywnym inwestorem w firmy z Doliny Krzemowej. Wśród ponad 100 firm, w które zainwestował pieniądze na wczesnym etapie, są między innymi Spotify i Airbnb. Inny popularny aktor Matt Damon wystąpił natomiast w reklamie jednej z giełd kryptowalut (znajdziesz ją w artykule FOMO wśród amerykańskich użytkowników sprzętu Apple).

Ryan Reynolds w rozmowie z Bloombergiem nie próbował jednak sprzedać kolekcji NFT ani reklamować firm z branży kryptowalut. Przyznał natomiast, że widzi wartość w prowadzonej rozmowie. Dodał, że firmy wykonują świetną robotę, aby wprowadzić kryptowaluty do mainstreamu i uczynić je bezpieczniejszymi.

„I do see value in the conversation that we’re having right now. I think companies are doing a good job of bringing it into a sort of safer more mainstream light”.

Kryptowaluty stają się dużym graczem finansów

Raynolds uważa, że kryptowaluty wyłaniają się jako duży gracz (finansów). Mam na myśli, że wyłaniają się już od dłuższego czasu. Jest to ogromny gracz, więc nie jestem zaskoczony.

„But I think it’s emerging as a huge player. I mean it’s been emerging for a long time. It’s a huge player so I’m not surprised”.

Czy Ryan Reynolds ma kryptowaluty?

Skoro rozmowa dotyczyła kryptowalut, nie mogło zabraknąć pytania o to, czy popularny aktor hodluje jakieś cyfrowe aktywa. Chociaż Reynolds nie zaprzeczył, to odmówił odpowiedzi na to pytanie.

Komentarze