Mila Kunis i Ashton Kutcher wypowiedzieli się na temat Ethereum

Zaledwie kilka dni po tym, jak Spike Lee nakręcił reklamę dla sieci bitomatów, Mila Kunis i Ashton Kutcher opublikowali film, w którym wypowiadają się na temat Ethereum.

Film został nakręcony telefonem i opublikowany na profilu Kutchera w serwisie Twitter (@aplusk). Chociaż daleko mu do poziomu, jaki zaprezentował Spike Lee, to w nagraniu aktorskiej pary pojawił się niespodziewany gość.

Vitalik Buterin odwiedził Kunis i Kutchera

Na początku nagrania Ashton Kutcher zadaje swojej żonie proste pytania, na które Mila Kunis odpowiada w sposób, który powinien być zrozumiały również dla osób nieobeznanych z kryptowalutami. Po pytaniach o definicje kryptowalut, blockchain i decentralizację, popularny aktor prosi o opis Ethereum.

W tym momencie okazuje się, że parze towarzyszy współtwórca i zarazem twarz całego projektu Ethereum. Siedzący przy stole Vitalik Buterin udziela rozbudowanej odpowiedzi, w której nawiązuje między innymi do tego, że Ethereum pozwala tworzyć bezpieczne aplikacje zabezpieczone mocą tysięcy komputerów, które tworzą sieć. Dodatkowo można ją wykorzystać nie tylko do tworzenia kryptowalut i NFT, ale również wielu innych rzeczy.

Na koniec nagrania kamera wraca na Kutechera, który podsumowuje wypowiedź Vitalika słowami: tak, ma to sens.

Nietypowa reklama nowego projektu NFT

Trzeba przyznać, że sposób, jaki aktorska para wybrała do promowania swojego projektu kryptowalutowego, jest o wiele prostszy niż to, jak Spike Lee reklamuje nowe pieniądze. Jednocześnie zaproszenie do nagrania Vitalika Buterina z pewnością przyczyni się do zwiększonego zainteresowania NFT z kotami, które mają pojawić się w niedalekiej przyszłości. Krótki film ma już ponad 872 tysiące wyświetleń. Link do całego nagrania znajdziesz TU.

Kryptowalutowy projekt Mili Kunis

Przy zamieszczonym na Twitterze nagraniu Kutcher zamieścił kilka hasztagów, z których istotny jest przede wszystkim #StonerCats. Pod tą nazwą kryje się nowy projekt, który reklamowany jest jako pierwszy animowany serial NFT. Więcej informacji na temat Stoner Cats znajdziesz na stronie stonercats.com, gdzie na razie dostępny jest kilkudziesięciosekundowy teaser oraz krótkie FAQ.

Komentarze