Meme Kombat kontra yPredict: zapowiada się pojedynek gigantów?

[Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany]

Wszyscy rozglądają się za altcoinem, w którym warto ulokować środki w tym sezonie. A tym razem mamy dla was aż dwa!  Pierwsza z naszych propozycji to Meme Kombat (MK), zabawny memecoin, który angażuje społeczność do udziału w turniejach i pojedynkach znanych memów. Ten projekt od razu przyciągnął uwagę, ponieważ w oryginalny sposób wykorzystuje memecoinową niszę. Drugi z altcoinów, które wybraliśmy do dzisiejszego porównania, to yPredict (YPRED), projekt oparty na sztucznej inteligencji, który pomaga traderom w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Poniżej w dwóch słowach przedstawimy każdy z coinów. Szykujcie się na skondensowaną dawkę ważnych informacji.

Emocjonujące bitwy memów w Meme Kombat 

Projekt  Meme Kombat (MK) to rewolucja w sektorze gamingowym – nowoczesna platforma do interaktywnych zakładów i stakowania tokenów. Połączenie platformy gamingowej z mechanizmem stakowania otwiera szerokie możliwości dla pasjonatów, którzy poza emocjami płynącymi z obstawiania zakładów cenią sobie możliwość zysku. Oto niepowtarzalna okazja, by zarobić na swojej pasji.

fot. materiał sponsora

Na etapie przedsprzedaży można uzyskać nawet 112% APY, korzystając z opcji stakingu. Nie trzeba zresztą czekać na uruchomienie platformy z areną walki. Wystarczy na razie kupić MK w przedsprzedaży i zacząć stakować tokeny, by od razu zaczęły zarabiać. Nic prostszego.

Kiedy już ruszy arena, memy będą stawać w szranki, by walczyć o miano mistrza memów. W pierwszym sezonie można obstawiać 11 memów, takich jak Baby Doge, Pepe, Kishu, Milady i parę innych postaci. W kolejnych sezonach dołączą do nich nie tylko nowe memy, ale też kolejne funkcje i okazje do zdobywania dalszych nagród. Wygląda na to, że ta inicjatywa przyniesie długofalowe korzyści i zdoła utrzymać zaangażowanie użytkowników.

Sukces Meme Kombat już teraz przekroczył najśmielsze oczekiwania. Natywny token platformy gamingowej jest już w połowie drogi do zakładanego celu miliona dolarów, i zapowiada się na to, że będzie to pierwszy z nowej serii memecoinów, które poza kultowymi skojarzeniami mają też wartość użytkową.  

Na chwilę obecną token $MK można kupić za 0,1667 dolara. 

fot. materiał sponsora

Memecoin wynosi doświadczenie graczy na zupełnie nowy poziom, wprowadzając element hazardu. Łączy zatem w sobie aż trzy popularne aspekty: memy, interaktywne gry i możliwość obstawiania zakładów.

Memecoiny oparte są w większości na subiektywnej wartości, która sprawia, że przyciągają uwagę milionów i stają się ikoną, wokół której powstaje silna społeczność. Powszechne uznanie i wymiar symboliczny to kluczowe czynniki sukcesu większości memecoinów. Aspekt gamingowy i hazardowy to czynniki bardziej mierzalne, mniej subiektywne. 

Oba sektory przeżywają obecnie dynamiczny wzrost, nie tylko w przestrzeni kryptowalut. Za tym imponującym rozwojem stoi w głównej mierze technologia blockchain. 

Innowacyjność Meme Kombat polega na wykorzystaniu architektury Web3 do stworzenia platformy, na której użytkownicy będą mogli obstawiać zakłady, typując zwycięzców losowych pojedynków pomiędzy postaciami ze znanych memów.

Takiego projektu świat jeszcze dotąd nie widział. 

Z pewnością spodoba się miłośnikom memecoinów, między innymi dlatego, że łączy najpopularniejsze tokeny w jednym ekosystemie gamingowym. Fani takich memecoinów jak Pepe, Dogecoin, Shiba Inu, czy paru innych z pewnością znajdą swoich faworytów na arenie Meme Kombat. 

Projekt już teraz zbiera pochwały za atrakcyjny design. A wiadomo, że to dopiero początek. 

Mając to na uwadze, można wziąć udział w konkursie, w którym do zdobycia jest aż 1000 dolarów. Jeśli masz pomysł na własną bitwę memów i chcesz ją zaprojektować, to właśnie nadarza się okazja!  Konkurs trwa do 13 października, więc nie ma na co czekać.

yPredict – narzędzie AI, o jakim wszyscy marzyliśmy

yPredict (YPRED) to dobra wiadomość dla traderów – ten projekt to zestaw narzędzi opartych na sztucznej inteligencji, które mają wspierać inwestorów w podejmowaniu jak najlepszych decyzji. Projekt działa na platformie Ethereum i wykorzystuje natywny token YPRED. Twórcy projektu podkreślają, że priorytetem są dla nich bezpieczeństwo i transparentność.

fot. materiał sponsora

Ekosystem ma służyć przede wszystkim jako zdecentralizowana alternatywa dla tradycyjnych rynków prognostycznych, wsparta możliwościami, jakie oferują kontrakty smart. W ramach tego systemu użytkownicy podejmują aktywność na rynkach prognostycznych obejmujących szeroki zakres tematów, takich jak biznes, polityka czy sport.

Najważniejszą cechą platformy jest social trading, dzięki czemu użytkownicy mogą podpatrywać strategie tradingowe doświadczonych inwestorów i próbować je naśladować. Ucząc się od tych, którzy mają już na koncie liczne sukcesy, początkujący inwestorzy mogą od razu wdrażać dobre praktyki i zdobywać nie tylko cenną wiedzę, ale też wartościowe nagrody.

Wśród pozostałych właściwości platformy na uwagę zasługują prognozy rynkowe, tablica ze wskaźnikami analitycznymi, specjalny terminal tradingowy i specjalny obszar dedykowany modelom predykcyjnym.

$YPRED zdążył już wzbudzić spore zainteresowanie społeczności krypto, a nowy altcoin na etapie przedsprzedaży zgarnął ponad 4 miliony dolarów. Już niewiele brakuje do zakładanego pułapu 4,5 miliona. W tej chwili YPRED można kupić za 0,10 USD. Po wprowadzeniu altcoina na giełdę cena wzrośnie do 0,12 USD.

Podsumowanie

Przedstawione powyżej coiny, Meme Kombat i yPredict, to bez wątpienia jedne z najbardziej przełomowych, wyróżniających się projektów tego sezonu. Pierwszy z nich to wesoła inicjatywa gamingowa, która ma szansę wspiąć się na szczyt popularności wśród memecoinów, drugi zaś stanowi przydatne narzędzie, które z pewnością doceni wielu traderów na rynku krypto. Niezależnie od tego, który coin bardziej do was przemawia, nie bądźcie zaskoczeni, jeśli oba zaliczą dziesięciokrotny wzrost wartości na przestrzeni najbliższych miesięcy.

[Artykuł został nadesłany przez partnera i ma charakter sponsorowany]

Może Cię zainteresować:

Komentarze