Jak NIE kupować złota inwestycyjnego?

Czasami w życiu prywatnym spotykamy się z opiniami znajomych, kiedy jest idealny czas na kupno fizycznego złota lub innych metali szlachetnych. Może się wtedy pojawić myśl „skoro inni tak mówią to faktycznie coś w tym jest, muszę dokonać zakupu”. To genialny przykład jak nie dokonywać decyzji o inwestowaniu. Zakup metali szlachetnych powinien być przemyślany oraz pozbawiony emocji. Tematykę jak uniknąć takich pomyłek oraz jak inwestować w złoto, poruszył specjalista ds. sprzedaży Nestor Zimny z Flyingatom Gold. Na co dzień ma styczność z inwestorami, tymi początkującymi i doświadczonymi, co pozwoliło mu zaobserwować jakie elementy są najczęstszym źródłem błędów przy zakupie/sprzedaży kruszców. Jego wystąpienie jest już dostępne online. Zapraszamy do oglądania!

 

Nestor Zimny – kim jest i o czym opowiada?

Nestor Zimny, profesjonalista z grupy FlyingAtom, odpowiedzialny za oddział FlyingAtom.Gold w Bielsko-Bialej. Łączy teorię z praktyką, a wiedzę na temat zachowań inwestorów na polskim rynku zdobywał między innymi dzięki kontaktowi i badaniu różnych przypadków, z którymi ma styczność w swojej pracy. W wystąpieniu pod tytułem „Jak nie inwestować w złoto” pokazuje na jakie czynniki zwracać uwagę przy inwestowaniu w metale szlachetne. Jak z perspektywy dealera kruszców postrzegane są monety oraz sztabki renomowanych producentów, a jak wyroby przetopione, bez akredytacji. Omawia również najczęściej popełniane błędy przez polskich inwestorów. Wskazuje na istotność weryfikacji osoby/firmy od której kupuje się dany złoty przedmiot oraz o ryzyku kupowania z „drugiej ręki”.

Zachęcamy Was również do zadawania pytań, możecie zrobić to za pomocą komentarzy na platformie YouTube. Nestor Zimny z przyjemnością Wam odpowie.

GoldUp w stolicy już 25 listopada!

Kolejna edycja GoldUp już 25 listopada w Warszawie w Brain Embassy przy ul. Konstruktorskiej 11. Spotkanie inwestorów surowców, numizmatyki i inwestorów na którym nie może Cię zabraknąć! Na uczestników wydarzenia czekają unikalne prelekcje prowadzone przez ekspertów i praktyków z wieloletnim doświadczeniem. Część networkingowa, na której można zdobywać nowe kontakty, bezpłatnie zbadać metale szlachetne za pomocą specjalistycznego sprzętu. Na koniec czeka wszystkich złoty konkurs, w którym do wygrania będą złote nagrody!

Dowiedź się więcej i odbierz bezpłatny bilet już teraz na https://goldup.pl/goldup-warszawa/

Jesteś zainteresowany zakupem srebra lub złota inwestycyjnego? Sprawdź ofertę FlyingAtom.Gold!
Komentarze