W północnej Polsce przybywa Bitomatów. Nowe urządzenie w Elblągu.

Miesiąc temu w Gdyni (Krok po kroku na szczyt. Kolejny Bitomat w Polsce), a obecnie w Elblągu został uruchomiony kolejny Bitomat. Nowe urządzenie do wymiany kryptowalut to zasługa firmy FlyingAtom, która stale poszerza swoją sieć. To już 45 Bitcoin ATM tej firmy w naszym kraju.

FlyingAtom to kantor wymiany kryptowalut działający na rynku już od 2015 roku. Możemy w nim dokonać transakcji zakupu oraz sprzedaży Bitcoina lub innych najpopularniejszych kryptowalut. Kantor posiada swoje biura stacjonarne w 19 miastach w Polsce, oraz wspomnianą już sieć 45 bitomatów. Biura stacjonarne FlyingAtom są też placówkami kantoru złota, srebra i platyny dewizowej FlyingAtom Gold.

Bitomat Elbląg

Najnowszy Bitomat od FlyingAtom znajdziemy w elbląskim Centrum Handlowym Zielone Tarasy przy głównym wejściu od ul. Teatralnej na poziomie 0 . Dostęp do urządzenia jest możliwy w godzinach otwarcia centrum handlowego. W bitomatach FlyingAtom można dokonać sprzedaży i zakupu Bitcoina, Ethereum oraz USDT i USDC (po sieci ERC20). Bitomat w Elblągu jest drugim urządzeniem FlyingAtom do wymiany kryptowalut w województwie warmińsko – mazurskim. Pierwsze z nich znajdziecie w Olsztynie w centrum handlowym Jakub.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze