Krok po kroku na szczyt. Kolejny Bitomat w Polsce.

Niezależnie od sytuacji na rynku liczba bitomatów w Polsce ciągle rośnie. Według danych CoinAtmRadar obecnie w kraju nad Wisłą możemy skorzystać ze 170 urządzeń do wymiany kryptowalut. Najnowsze urządzenie zostało uruchomione dziś w Gdyni.

Nowy Bitomat w Gdyni został postawiony przez firmę FlyingAtom. FlyingAtom to kantor wymiany kryptowalut działający na rynku już od 2015 roku. Możemy w nim dokonać transakcji zakupu oraz sprzedaży Bitcoina lub innych najpopularniejszych kryptowalut. Kantor posiada swoje biura stacjonarne w 19 miastach w Polsce. Ostatnio sieć placówek zasiliło nowe biuro w Gdyni (Kantor kryptowalut otworzył placówkę w Gdyni), a od dziś możemy korzystać w tym mieście również z Bitomatu. FlyingAtom posiada w swojej sieci już 44 urządzenia, co czyni firmę jednym z największych operatorów w Europie.

Bitomat Gdynia

Najnowszy Bitomat od FlyingAtom znajdziemy w Centrum Handlowym Riviera przy wejściu Śródmieście na poziomie -1. Dostęp do urządzenia jest możliwy w godzinach otwarcia centrum handlowego. W bitomatach FlyingAtom wymienisz Bitcoin, Ethereum oraz USDT i USDC (po sieci ERC20). W Gdyni można wymienić też kryptowaluty w biurze stacjonarnym. Znajdziemy je w pokoju B304 biurowca Xenon przy ulicy Śląskiej 53.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze