Solana ponownie wystrzeli? Na to warto zwrócić uwagę

Solana miała niezwykle udany październik, kiedy jej kurs wzrósł o 160%. Jednak to już przeszłość. Rynek i inwestorzy chcą jeszcze więcej i oczekuje kolejnego solidnego wzrostu. Niecierpliwość rośnie z uwagi na fakt, że od kilku dni SOL wpadła w przedział od 55 do 60 USD, które ciężko jej przekroczyć. Wiadomo, że ten stan nie będzie trwał wiecznie. Pytanie, w jakim kierunku w najbliższej przyszłości może pójść kurs kryptowaluty? Sprawdzam co na to analitycy oraz najpopularniejszy chatbot.

Solana wyostrzyła apetyty, ale wieloryby mogą namieszać

Bez wątpienia jednym z największych bohaterów w branży jest Solana. W ostatnich tygodniach kryptowaluta odnotowała najwyższy kurs od maja 2022 roku, a kapitalizacja rynkowa przekroczyła 27 miliardów dolarów. Daje to SOL obecnie szóste miejsce pod względem wielkości aktywów kryptograficznych. Czego możemy oczekiwać na dniach i co może być ważne?

Analityk „AMBCrypto” zwrócił uwagę na istotne ruchy wielorybów. 12 listopada Whale Alert zgłosił dwie istotne transakcje z Solaną, każda o wartości przekraczającej 30 milionów dolarów. Pierwsza transakcja polegała na przekazaniu do Binance 325 222 SOL o wartości ponad 18,6 mln USD. Drugi transfer obejmował 199 998 tokenów o wartości ponad 11,5 miliona USD wysłanych do giełdy Coinbase. Póki co kurs nie zareagował radykalnie na to wydarzenie. Warto jednak obserwować podobne ruchy.

Zobacz też: Solana dopiero się rozpędza? ChatGPT prognozuje najbliższą przyszłość kryptowaluty

ChatGPT: SOL po 500 USD do końca 2023 roku

Nową modą w branży stało się dopytywanie o kursy kryptowalut popularne chatboty. Analitycy i tym razem postanowili sprawdzić, co ChatGPT prognozuje w przypadku Solany. ChatGPT prognozuje, że Solana może potencjalnie osiągnąć cenę 500 USD do końca grudnia 2023 r., co wydaje się wręcz niewiarygodne. Ośmiokrotny wzrost ceny w ciągu dwóch miesięcy wydaje się mało prawdopodobny.

ChatGPT został również zapytany o cenę SOL do końca 2024 r. Chatbot określił, że ​​cena SOL może osiągnąć 1000 USD do grudnia 2024 r. Obie wersję, biorąc pod uwagę chociażby aktualny kurs, wydają się mało prawdopodobne. Trzeba pamiętać, że to tylko bot, który może się mylić i nie zawsze podaje informacje zgodne z faktami.

Zastrzeżenie: Niniejszy artykuł nie stanowi porady inwestycyjnej i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze