Solana dopiero się rozpędza? ChatGPT prognozuje najbliższą przyszłość kryptowaluty

Solana rozpędziła się w trakcie tzw. „uptober” i wciąż idzie w górę. Aktualnie kryptowaluta notuje imponujący wzrost, a jej kurs waha się w przedziale od 55 do 66 USD za jeden token. Wiele osób z wypiekami na twarzy oczekuje kolejnych wzrostów. Inni zastanawiają się, jak długo to może potrwać. Znany portal finansowy postanowił sprawdzić, co na ten temat sądzi ChatGPT. Co przewiduje popularny chatbot?

Solana w 2024 roku. Co przewiduje ChatGPT?

Kryptowaluty w ostatnich tygodniach robią imponujące wyniki, ale absolutną królową wśród altcoinów jest bezapelacyjnie Solana. Wszyscy zastanawiają się, ile to jeszcze potrwa i co będzie dalej. Odpowiedzi na to pytanie ludzie szukają głównie wśród ekspertów i znanych osobistości świata kryptowalut. Nie mogło oczywiście zabraknąć zadania tego pytania sztucznej inteligencji. Analitycy „Finbold” zapytali o to ChatGPT. Co odpowiedział syłnny chatbot?

AI udziela odpowiedzi na podstawie dostępnych informacji online, w tym historycznych trendów cenowych, analizy technicznej (TA) i przewidywań ekspertów. Na podstawie tych elementów platforma AI ustaliła optymistyczny przedział cenowy Solany na „od 50 do 150 dolarów na początku 2024 r.”. Jedni powiedzą, że to optymistyczna wizja. Jednak trzeba przyznać, że ta odpowiedź jest mało konkretna. Z drugiej strony, jaka by ona nie była, trzeba pamiętać, że ChatGPT w takich kwestiach powinien być traktowany raczej jako zabawa. Opieranie strategii inwestycyjnej jedynie na przewidywania AI nie wydaje się rozsądnym podejściem.

Zobacz też: „Solana Reaktywacja” wciąż trwa. Reszta może pozazdrościć

Kryptowaluta w świetnej formie

Analiza cen wskazuje, że Solana odnotowała w ostatnich tygodniach niezwykły wzrost cen od chwili jej powstania w 2020 r. do chwili obecnej. Według danych CoinGecko, średnia cena SOL na giełdach kryptowalut wyniosła nieco poniżej 62 dolarów w sobotę po południu czasu brytyjskiego. To oznacza, że ​​kryptowaluta wzrosła o ponad 49% w zaledwie siedem dni. Co więcej, Solana rośnie o ponad 180% w skali 30 dni po oszałamiającym rajdzie „Uptober” cen kryptowalut na całym świecie.

Od tygodni kryptowaluta jest również zdecydowanym liderem wśród altcoinów. Ponadto, pod koniec października, razem z Bitcoinem, dane pokazywały, że generowała największe zainteresowanie inwestorów oraz największe wpływy sięgające kilkunastu milionów dolarów.

Zastrzeżenie: Niniejszy artykuł nie stanowi porady inwestycyjnej i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze