Shiba Inu: dość FUD-u. Oficjalne oświadczenie głównego dewelopera Shibarium

Shibarium, roll-up Ethereum nazywany też czasem potocznie „blockchainem drugiej wastwy (L2)” wystartował wczoraj przy wielkich fanfarach zespołu Shiba Inu. Natychmiast pojawiły się jednak problemy. W pewnym momencie firma PeckShield informowała, że 1,7 milionów USD w tokenach Ethereum utknęło na kontrakcie. Użytkownicy pisali że RPC nie daje znaków życia. Po kilkunastu godzinach od dramy zespół projektu zabrał głos i wystosował oświadczenie: ich zdaniem z siecią wszystko jest w porządku. Oddajmy im mikrofon.

Programista Shibarium rozwiewa wątpliwości

Grrrr!
Dzień dobry ShibArmy,

Rozprawmy się z FUD-em. Nie ma żadnego problemu z mostem, wszelkie zrzuty ekranu, które widzicie, mówiące o jakimś problemie, są fałszywe, a Wasze fundusze są bezpieczne. Więc co się dzieje?

NATYCHMIASTOWY, SZALONY RUCH
Widzieliśmy, jak ShibArmy doprowadza do upadku dużych giełd, stron internetowych i innych rzeczy. Po raz pierwszy nasz zdecentralizowany zespół w pełni poczuł moc ShibArmy. To naprawdę szalone.

Nasze trudności techniczne nie są związane z Shibarium, ale z OGROMNYM napływem transakcji i użytkowników, który nastąpił w tym samym czasie, gdy ogłosiliśmy, że Shibarium już działa. Nasz zespół niestrudzenie pracował nad skalowaniem i ponownym podniesieniem łańcucha do poziomu, w którym możemy poradzić sobie z napływem naszego zdecentralizowanego państwa narodowego.

Aby zilustrować poziom ruchu, którego właśnie doświadczyliśmy, spójrzmy na jedną analizę dostarczoną przez jedną usługę, której używaliśmy do sprawdzania wszystkiego, ALCHEMY. (Dziękujemy tamtejszemu zespołowi za szybką reakcję!)

W planie korporacyjnym, który mamy z Alchemy, przydzielono nam 400 milionów jednostek obliczeniowych NA MIESIĄC. W momencie uruchomienia doświadczyliśmy ponad 160 milionów jednostek obliczeniowych w około 30 minut.

Źródło: Alchemy

Zobacz też: Shiba Inu wypuściło w końcu swój flagowy produkt: Shibarium. Czy projekt to klapa?

Jeśli będziemy kontynuować w tym tempie, spodziewamy się osiągnąć miliardy jednostek obliczeniowych w ciągu dnia, na równi z najbardziej aktywnymi łańcuchami bloków L2, które istnieją. Chociaż spodziewaliśmy się bardzo trudnych chwil, nigdy nie spodziewaliśmy się AŻ TAK dużego ruchu, natychmiast.

Inne statystyki: 1000 ETH, 600 000 BONE zdeponowanych na naszym nowym łańcuchu w około 15 minut! To tylko dowodzi, że ShibArmy jest SILNA.

Dajcie nam czas na skalowanie z niesamowitym zespołem Unification i pozostałymi, a następnie ponownie spróbujcie naszego niesamowitego łańcucha, tak abyśmy mogli rozpocząć naszą podróż w kierunku wiecznej decentralizacji. Ignoruj wszystkie FUD-y i nie klikaj żadnych linków, których nie ma na Shib.io, ponieważ mogą być niebezpieczne.

Dziękujemy za cierpliwość i moc.

Z poważaniem,

Shy

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze