Milion fanów i 8 milionów dolarów w presale. Takiej kryptowaluty jeszcze nie było?

Pierwsze skrzypce na scenie meme coinów odgrywa ostatnio Wall Street Memes (WSM). W tym roku zanotowała jeden z największych i najbardziej udanych presali, zgromadzając imponujące 8 milionów dolarów od chętnych nabywców kryptowaluty.

Wall Street Memes i jej prawie milionowa publika

Wszechobecne zawirowania na rynkach finansowych sprawiły, że wielu graczy szukało alternatyw. Do takowych w imponującym stylu dołączyła wspomniana Wall Street Memes. Wsparcie dla niej ma już liczne i prężnie działające społeczności o zasięgu globalnym, skupiające aż milion entuzjastów.

Pewną zasadę znamy na pamięć: siła meme coinów zależy od mocy ich społeczności i obecności w social mediach. Wall Street Memes jest tutaj szczególnym przypadkiem, z pełnym wsparciem prężnej rzeszy ludzi. Ta jest w stanie wygenerować olbrzymi szum i przyciągnąć zainteresowanie inwestorów i traderów.

Dzięki solidnej bazie na Instagramie (@wallstbets, 529K aktywnych użytkowników), Twitterze (214K obserwujących) i dwóch dodatkowych kanałach na Instagramie (@wallstgonewild i @wallstbullsnft, łącznie ponad 100K obserwujących), memowaluta ta ma już silną bazę ponad miliona stałych sympatyków.

Co jeśli dodamy, że z ruchem Wall Street Memes związany jest… sam Elon Musk? Tak, to również może być prawda. Wall Street Memes otrzymało już dwie odpowiedzi na tweety od słynnego miliardera.

To oznacza, że Musk prawdopodobnie zobaczy więcej tweetów od Wall Street Memes. Każda dodatkowa wymiana zdań między nim a społecznością WSM może znacznie zwiększyć zainteresowanie ich presale. Przypomnijmy – podstawą każdej memowaluty jest olbrzymie wsparcie ze strony społeczności, a Wall Street Memes jest tego doskonałym przykładem.

Może Cię zainteresować: Czy kopanie Bitcoina jeszcze w ogóle się opłaca?

Siła memowej kryptowaluty

Presale WSM zaczął hulać niecały miesiąc temu i od razu zrobiło się o nim głośno. Do tej pory udało mu się zebrać ponad 8 milionów dolarów. Tokeny są teraz sprzedawane po $0.0295, ale cena wzrośnie do $0.0298 w następnym etapie. W miarę jak presale zbliża się do swojego twardego limitu 30.577 milionów dolarów, cena będzie stopniowo rosła aż do $0.0337.

Presale WSM naśladuje niezwykle udaną emisję NFT Wall Street Bulls z 2021 roku. Ta zarobiła 2,5 miliona dolarów i wyprzedała się w 32 minuty.

Zobacz również:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze