KP3R od Andre Cronje wystartował | 2000% w górę w kilka godzin!
Wartość nowego tokena ze stajni Andre Cronje, założyciela Yearn Finance, wzrosła – od chwili premiery – o kilka tysięcy procent. Czym jest KP3R i dlaczego tak gwałtownie rośnie?
Nowy token o nazwie KP3R jest przeznaczony dla najnowszego projektu Cronje o nazwie Keep3r Network. To zdecentralizowany rynek, oparty na inteligentnych kontraktach, który jest swoistym marketplacem dla zleceń natury technicznej.
W ciągu kilku godzin od premiery tokena, traderzy i farmerzy wprost rzucili się na niego. Spowodowało to, rzecz jasna, gwałtowny wzrost cen. Uniswap.info podaje aktualnie cenę KP3R, która sięga ponad 282 dolary!
KP3R robi furorę na Uniswap
Obrót KP3R na Uniswap rozpoczął się już od 10 USD za token. Sprawy dość szybko nabrały tempa, dzięki czemu cena wzrosła w ciągu kilku godzin o prawie 2000%. Według Coingecko, nowy token ma już kapitalizację rynkową w wysokości blisko 56 milionów dolarów.
W chwili przygotowywania niniejszej publikacji token KP3R był sprzedawany po 282 USD. Warto pamiętać, że sytuacja na tym rynku ma aktualnie charakter wysoce spekulacyjny. Wiele tokenów zaliczyło w tym roku spadki po dość mocnych, żeby nie powiedzieć – astronomicznych wzrostach.
Ruch KP3R ten został zauważony przez kilku członków społeczności, w tym założyciela Ethhub, Anthony’ego Sassano:
Andre Cronje: launches new project with a token
— Anthony Sassano | sassal.eth ⛽ 🏴 (@sassal0x) October 28, 2020
Literally every degen trader in crypto: 🦍🦍🦍🦍🦍
(yes, that is the 5 minute chart) pic.twitter.com/P1ro3A3fw1
Dla kogo jest Keep3r?
Cronje zaznaczył, że jego intencje są bardziej konstruktywne, stwierdzając: „nie buduję dla spekulantów”.
„Tworzę dla programistów. Moim głównym celem jest tworzenie narzędzi, aby umożliwić innym programistom łatwe używanie / dziedziczenie szablonów, które projektuję i tworzenie na ich podstawie nowych produktów”.
Keep3r Network v1 jest już dostępny. Został zaprojektowany, aby łączyć projekty kryptowalutowe z ekspertami technicznymi. Pojęcie to obejmuje tzw. „keeper-ów”, czyli osoby i / lub zespoły zewnętrzne, które wykonują pracę, nad określonymi zadaniami. Te „zadania”, „prace” (Cronje używa słowa „jobs„), to termin używany w odniesieniu do inteligentnych kontraktów utworzonych w celu nakłonienia podmiotu zewnętrznego do wykonania określonego działania.
Sieć będzie zasilana przez tokeny KP3R, które będą wydawane jako nagrody za ukończenie pracy.
Projekt Keep3r został w dużej mierze opracowany potajemnie, aby zapobiec kolejnej powtórce sytuacji z Eminence, kiedy to doszło do wyprowadzenia z nieukończonego jeszcze protokołu środków o wartości przekraczającej 15 milionów dolarów.
Więcej na temat Keep3r i innych, ciekawych sytuacji wokół ostatniej działalności Andre Cronje, przeczytasz tutaj:
Od Redakcji
Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.