WagyuSwap | Czy nowy DEX sieci Velas wymiecie konkurencję?

Tokeny powiązane ze scentralizowanymi platformami handlowymi i zdecentralizowanymi giełdami są często bezpieczną inwestycją długoterminową. Czy pierwszy, znaczący wzrost ceny WAG od WagyuSwap to tylko przebłysk tego, co ma dopiero nadejść?

Momentum WagyuSwap nasila się

Każdy, komu udało się zainwestować w WAG w przedsprzedaży, powinien być stosunkowo zadowolony z początkowych zmian na rynku. Niemal natychmiastowy wzrost wartości nowego tokena jest zwykle oznaką tego, co wydarzy się w przyszłości. Projekt WagyuSwap wystartował niespełna tydzień temu i już odnotował znaczny wzrost ceny w tym okresie. Nie jest to całkowicie zaskakujące dla tych, którzy wiedzą, co buduje zespół i dokąd ten projekt zmierza dalej.

Przy premierowej cenie WAG wynoszącej zaledwie 0,01 USD, początkowa sprzedaż tokenów została przeprowadzona na dwóch największych launchpadach w świecie blockchain. Użytkownicy mogli nabyć WAG od BSCPad i ETHPad po tym, jak zespół WagyuSwap podjął decyzję o natychmiastowej obecności w wielu ekosystemach. W rezultacie dwuplatformowe IDO wyprzedało się bardzo szybko, przede wszystkim ze względu na technologię napędzającą ten ekosystem i otwierane przez niego możliwości.

Za pierwszym wzrostem cen krył się dobry powód. WagyuSwap to pierwsza zdecentralizowana giełda, która zostanie zbudowana na blockchainie Velas – rozwidlonej wersji Solany z pełną kompatybilnością z EVM – projekt może zapewnić wyjątkowe funkcjonalności dla użytkowników DeFi. Sieć Velas zaoferowała największą do tej pory dotację na rozpoczęcie budowy pierwszej zdecentralizowanej giełdy na tym blockchainie właśnie zespołowi WagyuSwap.

Rosnący sukces zdecentralizowanych finansów jest jak najbardziej namacalny, mimo że branży tej daleko jeszcze do mainstreamu. Jednakże, dzięki rozwiązaniom takim jak WagyuSwap, ten poziom adopcji wydaje się być w zasięgu ręki, ponieważ na wiele sposobów upraszcza koncepcję kryptowaluty.

Potężna technologia i świetlana przyszłość

WagyuSwap to znacznie więcej niż kolejna zdecentralizowana platforma handlowa. Zapewnia również platformę dla przyszłych projektów opartych na Velas. Co ważniejsze, technologia WagyuSwap pozwala użytkownikom łączyć tokeny między wieloma łańcuchami bloków z niesamowitą szybkością i opłatami bliskimi zeru. Co więcej, ta kompatybilność między łańcuchami rozszerzy się na wszystkie łańcuchy bloków z kompatybilnością z maszyną wirtualną Ethereum, tworząc niezrównane, wzajemnie połączone doświadczenie handlowe.Celem platformy jest zachowanie wysokiej konkurencyjności w ramach nagród wypłacanych uzytkownikom z tytułu stakingu i yield farmingu.

Ponieważ WAG jest teraz notowany zarówno na PancakeSwap, jak i Uniswap, każdy ma możliwość zainwestowania w kolejną dużą zdecentralizowaną giełdę na wczesnym etapie jej rozwoju. Ci, którzy przegapili wejście w Uniswap lub PancakeSwap na początku, mogą stanąc obecnie w obliczu nowej okazji na stanie się częścią WagyuSwap i nowych możliwości, jakie może zapewnić ona wszystkim inwestorom. Ponieważ DEX-y nadal odbierają scentralizowanym platformom udział w rynku handlowym, możliwości wczesnego inwestowania w potężne platformy nie będą pojawiać się zbyt często.

Przyszłościowo myślący zespół WagyuSwap buduje zrównoważoną przyszłość dla kryptowalut. Dzięki niedawnemu partnerstwu z Brokoli, wszyscy użytkownicy tego DEX-a mogą pomóc zrównoważyć emisje dwutlenku węgla generowane przez zdecentralizowane finanse. Użytkownicy mogą eksperymentować z opcjami klimatycznymi w czasie rzeczywistym za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego WagyuSwap, dodając kolejną warstwę innowacji DeFi do i tak już potężnego projektu.

źródło: link

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze