SUSHI za 27 mln USD zjedzone „na szybko” | Chef Nomi dumpuje tokeny | Exit scam?

Kierując się rzekomym sceptycyzmem wobec projektu, szef SushiSwap, Chef Nomi, pozbył się w weekend swoich SUSHI. Dodał, że w tej chwili planuje skupić się wyłącznie na migracji do SushiSwap.

Chef Nomi stwierdził, że ​​pozbycie się tokenów SUSHI ma oczyścić projekt od wątpliwości dotyczących migracji z Uniswap do SushiSwap.

„Zrobiłem ten krok, ponieważ zależy mi na społeczności. Zabieram dla ciebie IL. Ale wszystko, co otrzymałem w zamian, to obwinianie i FUD. Oto co się stało. Oddaję część mnie. Zamieniłem to na $ ETH. Przestaję przejmować się ceną i skupię się na technicznym aspekcie migracji”.

SUSHI na języku

Sushi było „na językach” przez ostatnie kilka tygodni. Chef Nomi był jedyną osobą, która miała dostęp do 27 milionów dolarów w tokenach SUSHI. Powiedział, że trzymał te tokeny z przeznaczeniem na dalszy rozwój projektu. SUSHI było wschodzącą gwiazdą, reprezentując co najmniej 77% całkowitej, zablokowanej wartości środków na Uniswap od 1 września. Toczyła się wokół tego, rzecz jasna, ożywiona dyskusja.

Jak Charlie Lee…?

Chef Nomi powiedział, że posunięcie jest zgodne z tym, co zrobili inni deweloperzy, aby ich monety mogły odnieść sukces:

„Ludzie pytali, czy to exit scam. To nie to. Nadal tutaj jestem. Będę uczestniczył w dyskusji. Pomogę w części technicznej. Pomogę zapewnić pomyślną migrację. @SatoshiLite to zrobił, a Litecoin nie miał problemu z przetrwaniem”.

General manager SushiSwap przyznał wcześniej, że projekt jest nadal rozwijany pomimo sceptycyzmu ludzi i że „kod pokazuje wszystko”.

A wykres?

sushi
SUSHI/USDT od TradingView

Z ostatniej chwili (edit: 06.09.2020 godz. 11:00)

Chef Nomi przekazał kontrolę nad protokołem w ręce CEO FTX Sama Bankman-Frieda:

„Mam nadzieję, że SushiSwap dobrze sobie poradzi beze mnie. Nie zamierzałem wyrządzić żadnej szkody. Przepraszam, jeśli moja decyzja nie była zgodna z oczekiwaniami. ”


Może Cię zainteresować:


Od Redakcji

Bithub Flesz już na naszym kanale YouTube. Zapraszamy codziennie o 19:00 na skrót najważniejszych wydarzeń dnia z branży kryptowalut i finansów, komentarze i rozważania na temat tego, co może przynieść kolejny dzień! Program prowadzi Bitcoin Feniks.

Zobacz najnowszy odcinek:

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze