Arthur Hayes ujawnia swój portfel DeFi i przewiduje, że hossa Bitcoin zacznie się w drugiej połowie 2020 roku

CEO giełdy instrumentów pochodnych kryptowalut BitMEX przyznaje, że dał się wciągnąć w szał DeFi. W które projekty inwestuje Arthur Hayes?

W nowym poście na swoim blogu Hayes pisze, że lokuje niewielkie kwoty kapitału w tokeny DeFi, aby unieść się na fali i lepiej poznać ten sektor. Mówi, że jego ryzyko ewentualnych strat zrekompensuje szansę poznania kolejnych produktów i usług, które 100X, spółka matka BitMEX, może niebawem zbudować.„Spodziewam się, że stracę większość pieniędzy, które„ zainwestuję ”w którykolwiek z tych projektów. Chciałbym wierzyć, że potrafię odczytać nastroje rynkowe i znaleźć się na szczycie hossy. Ale w rzeczywistości, podobnie jak większość innych traderów, będę kupować wysoko, trzymać, trzymać, trzymać i sprzedawać grubo po szczycie”.

Hayes twierdzi, że najlepsze „typy” dla nowicjuszy to Yearn Finance (YFI), Aave (LEND) i Polkadot (DOT).

YFI to token Yearn Finance, zdecentralizowanego ekosystemu agregatorów, który optymalizuje pożyczanie tokenów. Z drugiej strony DOT jest natywnym tokenem Ethereum Challenger Polkadot, który integruje niestandardowe zasoby i dane w różnych łańcuchach bloków. Hayes przyznaje, że stracił pieniądze na Chainlink (LINK) do migracji danych w ramach łańcuchów bloków i eksperymentalnym protokole DeFi YAM.

Co z bitcoinem?

Jeśli chodzi o króla kryptowalut, Hayes mówi, że bitcoin ma „ogromny poziom docelowy do wzrostów”. Szef BitMEX spodziewa się, że wiodąca kryptowaluta odpali na dobre silniki w ostatnim kwartale 2020 roku:

„Wychodząc z chaosu, większość ludzi nie będzie ufać scentralizowanej władzy i będzie szukać sposobów ochrony swoich osób fizycznych i kapitału przed bezsensownym zniszczeniem […]. Moje kieszonkowe rakiety są […] gotowe. […] Złoto i Bitcoin. ”

Od Redakcji

Bithub Flesz już na naszym kanale YouTube. Zapraszamy codziennie o 19:00 na skrót najważniejszych wydarzeń dnia z branży kryptowalut i finansów, komentarze i rozważania na temat tego, co może przynieść kolejny dzień! Program prowadzi Bitcoin Feniks.

Zobacz najnowszy odcinek:

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze