Robonomics Web Services (RWS) | Ponad 100 000 USD za token na Uniswap

2 292

Długo oczekiwane uruchomienie mainnetu Polkadot (DOT) spowodowało ostatnio eksplozję cen wielu pomniejszych zasobów kryptograficznych związanych z projektem. Dożywotnia subskrypcja Robonomics wyceniana jest aktualnie na Uniswap w wymiarze szcześciocyfrowym.

Zarówno tokeny robotyki opartej na technologii rozproszonej księgi rachunkowej (DLT) i projektu Internetu rzeczy (IoT) Robonomics były jednymi z tych, które wzrosły wraz z Polkadot. Cena jego utility tokena XRT wzrosła na początku tego miesiąca 10-krotnie.

robonomics XRT uniswap
źródło: Uniswap

Czym jest Robonomics Web Services?

Robonomics Web Services (RWS) również odnotował ogromne zyski. Stał się pierwszym tokenem, który został sprzedany za ponad 100 000 USD.

RWS zawdzięcza swoją wycenę niewielkiej ilości tokenów. Obecnie w obiegu znajduje się tylko 50 monet z maksymalnej podaży zaledwie 100 tokenów. Pierwsze 50 tokenów zostało rozprowadzonych za pośrednictwem XRT / RWS w Uniswap. Pozostałe monety zostały „zarezerwowane dla środowisk akademickich i organizacji non-profit”.

RWS robonomics web services
źródło: Uniswap

Robonomics wykorzystuje technologię blockchain do tworzenia pakietów open source wspierających rozwiązania oparte o robotykę i inteligentne miasta. Token RWS stanowi „eksperymentalny model subskrypcji” dla sieci Robonomics, w którym RWS gwarantuje posiadaczowi dożywotnią przepustowość transakcji.

Każdy token gwarantuje jedną transakcję na sekundę między Robonomics Parachain a urządzeniem IoT posiadaczy tokenów lub 2,5 miliona transakcji miesięcznie. Przepustowość transakcyjna jest również gwarantowana właścicielom mniejszych udziałów RWS. Posiadacze 0,1 RWS uzyskują dostęp do jednej transakcji co 10 sekund. Właściciele 0,001 RWS mogą wykonać transakcję raz na 100 sekund i tak dalej.

Trading RWS jest możliwy aktualnie wyłącznie na Uniswap, generując blisko 350 000 USD w 24-godzinnym wolumenie. Token ma kapitalizację rynkową wynoszącą zaledwie 4,65 miliona USD, co plasuje go poza 500 najlepszymi aktywami kryptograficznymi pod względem kapitalizacji.

RWS jest obecnie w fazie alfa, a wersja beta tokena zaplanowana jest na czwarty kwartał 2020 r. Pomimo 900% wzrostów na początku tego miesiąca, wycena tokenów Robonomics cofnęła się od tego czasu o około 20% do 25% z dotychczasowego ATH.

Od Redakcji

Bithub Flesz już na naszym kanale YouTube. Zapraszamy codziennie o 19:00 na skrót najważniejszych wydarzeń dnia z branży kryptowalut i finansów, komentarze i rozważania na temat tego, co może przynieść kolejny dzień! Program prowadzi Bitcoin Feniks.

Zobacz najnowszy odcinek:

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Komentarze