Pieniądze za darmo | Dostaniesz, ale pod jednym warunkiem…

53 865

Znany filantrop Bill Pulte ponownie rozdaje pieniądze za darmo. Tym razem Bill da kasę tym, którzy kupią bitcoina przez CashApp. O co dokładnie chodzi?

Bill Pulte to spadkobierca zmarłego założyciela Grupy Pulte, Williama. Filantrop wzmógł ostatnio swoje działania charytatywne na Twitterze, rozdając darmowe pieniądze niektórym z jego obserwujących na Twitterze, którzy są gotowi kupić Bitcoin w CashApp.

Nieortodoksyjny miliarder przypisuje sobie stworzenie „twitterowej” filantropii. Tym, którzy kupią sobie bitcoina za pozyskane od niego środki stawia jeden warunek – trzymać! Pulte jest przekonany, że w niedalekiej przyszłości „król kryptowalut” zyska na wartości znacznie więcej niż dotychczas.

Pieniądze za darmo? To możliwe

Według Miltona Friedmana nie ma czegoś takiego jak darmowy lunch. Bill Pulte zdaje się udowadniać, że Friedman się myli, organizując okresowe rozdawnictwo pieniędzy wśród swoich obserwatorów na Twitterze.

Powiedzieć, że praktycznie każdy tweet każdego Pulte’a jest wirusowy, to zdecydowanie za mało. Jeden z jego ostatnich tweetów, dotyczący ofiarowania 30 000 USD dla bezdomnego weterana wojennego z USA doczekał się nawet retweeta od nikogo innego, jak samego prezydenta USA Donalda Trumpa.

Niektórzy krytycy twierdzą, że Pulte jest próżnym miliarderem, który na rozdawnictwie trwoni fortunę swojego dziadka. 31-letni spadkobierca twierdzi jednak, że do bogactwa doszedł sam, niezależnie od schedy po przodkach.

Pulte upodobał sobie Bitcoin

W maju tego roku Pulte wezwał swoich fanów, by uważnie obserwowali bitcoiny, złoto i srebro:

W grudniu 2019 r. napisał na Twitterze, że kryptowaluta może pomóc dużej części światowej populacji, która pozostaje „nieubankowiona”.

Ogłosił też, że sam kupił sobie 11 bitcoinów. Wydaje się, że motorem jego aktualnej akcji jest to, aby jak najwięcej ludzi mogło „hodlować” BTC.

Pieniądze za darmo? Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o działalności, którą prowadzi Bill Pulte.

Komentarze