Milioner rozdaje bitcoiny na Twitterze | Obserwuj @pulte

20 477

Znany milioner z USA, Bull Pulte, który rozdał już i rozdaje bitcoiny i tysiące dolarów w gotówce przyznał niedawno, że systemy zdecentralizowane są przyszłością. Co robi i komu pomaga Pulte?

Filantrop Bill Pulte rozdaje bitcoiny i gotówkę na Twitterze

Dyrektor generalny Pulte Capital i wnuk zmarłego miliardera Williama Johna Pulte, który był założycielem i prezesem PulteGroup, jednej z największych firm deweloperskich w USA mówi, że systemy peer-to-peer są przyszłością. Aby okazać swoje poparcie dla sprawy, Pulte rozdaje bitcoiny.

Odbiorcami organizacji charytatywnej Pulte są ranni weterani wojenni, chorzy na raka, biedna rodzina mieszkająca w samochodzie oraz nauczyciele, którzy nie mają pieniędzy na zakup artykułów szkolnych dla swoich uczniów.

Filantrop z Twittera twierdzi, że rozdając pieniądze za pośrednictwem mediów społecznościowych może pokazać ludziom, jak łatwo jest przekazać darowiznę bezpośrednio potrzebującym. Przy okazji chciałby przyciągnąć do akcji innych miliarderów, takich jak potentatka branży kosmetycznej Kylie Jenner. Pod załączonym wyżej linkiem możecie obejrzeć relację video z przekazania samochodu dla bezdomnego weterana wojennego.

rozdaje bitcoiny
źródło: tutaj

Pulte, mieszkaniec hrabstwa Oakland w stanie Michigan, rozpoczął swoją kampanię filantropijną w lipcu tego roku, wręczając pieniądze ludziom na parkingach i rozdając darmowe samochody nieznajomym. Opublikował filmy na Twitterze i obserwował, jak jego legion fanów skacze z wartości pięciocyfrowej do 961,6 tys. w przeciągu pięciu miesięcy.

Prezydent Donald Trump pomógł mu zebrać obserwujących, przesyłając dalej swoje starania o przekazanie 30 000 dolarów dla weterana wojennego z USA. 10 lipca Trump przesłał go dalej swoim 66,5 milionom obserwujących i dodał: „Dziękuję Bill”.

Pulte rozdaje bitcoiny. Ty też mogłeś/ -aś je dostać

W sierpniu 2019 r. Pulte zaoferował przekazanie 1 bitcoina przypadkowej osobie, która prześle dalej jego wiadomość.

31 października napisał na Twitterze,

Dzisiaj pomogliśmy Lynn, ofierze przemocy domowej, Cindy, kobiecie z rakiem w stadium 3, Katie, samotnej 3-letniej mamie, Scott, którego rodzina cierpi z powodu cukrzycy typu 1 u dziecka i mamy jeszcze 3 wspaniałe rodziny, którym pomożemy WŁAŚNIE TERAZ! Dziękuję Wam za wsparcie.

W ubiegłą niedzielę Pulte zaoferował 25 000 $ przypadkowej osobie, która prześle dalej jego tweet:

Bill Pulte dąży do miliona obserwujących na Twitterze

Przy nieco ponad 960 000 obserwujących Pulte jest bliski osiągnięcia celu, jakim jest dotarcie do miliona obserwujących na Twitterze. Powiedział, że osiągniecie tego kamienia milowego zaskutkuje rozdawnictwem w wysokości 1 miliona dolarów.

Jestem tylko jedną osobą, ale jeśli mógłbym zainspirować setki tysięcy ludzi do dawania, wtedy staje się to naprawdę interesujące.

Wierzę, że kiedy dajemy, kiedy poświęcamy się dla innych, w rzeczywistości jesteśmy tymi, którzy odnoszą korzyści. Robię to, ponieważ sprawia mi to radość i pomaga innym ludziom. Po prostu nie ma innego sposobu, aby to powiedzieć.

źródło: tutaj

Zasady, i kryteria doboru osób potrzebujących, którym pomaga Bill Pulte, możecie sprawdzić tutaj. Sama akcja pomocy potrzebującym dotyczy wyłącznie obywateli USA. Niewątpliwie fakt, że milioner rozdaje bitcoiny i gotówkę pomaga w pokazaniu kryptowaluty całemu światu. Jeżeli może on stać się narzędziem filantropii – to bardzo dobra forma promocji, która przy okazji niesie wiele dobrego potrzebującym ludziom. Przy takiej okazji i my dołożymy swoją cegiełkę. Zachęcamy do obserwowanie i retweetowania wpisów @pulte!

Dzięki Bill!

Komentarze