Dan Held (Kraken): Supercykl popchnie BTC powyżej 500 000 USD

Dan Held, szef działu rozwoju marketingu w giełdzie kryptowalut Kraken i bitcoinowy byk, twierdzi, że bitcoin wkracza w okres, który określił jako „słodki punkt” potencjalnego supercyklu.

„Supercykl” Helda odnosi się do parabolicznego rajdu bitcoina, napędzanego różnymi katalizatorami, w tym wejściem pieniędzy instytucjonalnych.

W wywiadzie dla Blockworks Held wspomina, że ​​instytucjonalne kupowanieBTC może być dużym znakiem tego, że supercykl budzi się do życia, z ogromnymi nieoczekiwanymi wzrostami na horyzoncie:

„Coraz więcej instytucji wchodzących w bitcoin jest również dużym sygnałem dla supercyklu, ponieważ całkowicie zmienia dynamikę tego, ile pieniędzy może napłynąć do tej przestrzeni […]. Niektóre z tych funduszy emerytalnych mają inwestycję o wartości co najmniej miliarda dolarów. To dużo siły nabywczej, aby kupić bitcoin, a to oznacza, że ​​cena musi wzrosnąć, aby pomieścić wszystkich nowych uczestników rynku. Ark Invest przeprowadziło analizę, w myśl której gdyby 10% aktywów amerykańskich spółek publicznych zostało ulokowanych w Bitcoin, Bitcoin byłby wart 400 000 USD”.

Bitcoin na na sześciocyfrowe terytorium cenowym?

Held twierdzi, że w ciągu najbliższych czterech do ośmiu miesięcy BTC znajdzie się w optymalnym punkcie, by wynieść swoją cenę na sześciocyfrowe terytorium.

„Powiedziałbym, że w ciągu następnych czterech do ośmiu miesięcy to nasze najlepsze miejsce, w którym powinniśmy zobaczyć szczyt wyścigu byków. Może to potrwać kolejne 12 miesięcy, ale zobaczymy, czy moja teza zostanie potwierdzona, czy unieważniona… Ciekawie będzie zobaczyć, co wydarzy się w tym roku i na początku przyszłego”.

Podobnie jak Cathie Wood, dyrektor wykonawczy Krakena również przewiduje, że banki centralne mogą zostać zmuszone do zakupu bitcoinów.

„Co się stanie, gdy świat zacznie doceniać wartość bitcoina? Przez długi czas kryptowaluta była w dużej mierze uważana za dziwną, libertariańską walutę […]. Co się stanie, gdy wszyscy naraz poczują FOMO? Co się stanie, gdy banki centralne zaczną kupować?…

To, co zasadniczo opisuje supercycle, to to, że tym razem będzie inaczej i istnieje szansa, że ​​może dojść do niesamowitego, niesamowitego wyścigu byków, podczas którego zobaczymy, jak świat uświadamia sobie wartość bitcoina i co się stanie, gdy to nastąpi.”

Z archiwum Bithub:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze