Bennett: Scenariusze i potencjał wybić dla MATIC, DOT i VET

5 140

Popularny trader kryptowalut ujawnił potencjalne scenariusze wybić cen: Polygon (MATIC), Polkadot (DOT) i VeChain (VET). Czy ruchy, które obserwujemy aktualnie na wykresach tych aktywów zwiastują wzrosty na 2022 r.?

Polygon (MATIC)

W nowej odsłonie swojej analizy strategicznej Justin Bennett mówi, że obserwuje price action natywnego aktywa Polygon, rozwiązania skalującego zaprojektowanego w celu umożliwienia szerokiej adopcji zdecentralizowanych aplikacji w blockchainie Ethereum (ETH).

Według tradera, MATIC znajduje się aktualnie w kanale zwyżkującym. Aby kontynuować trend wzrostowy, musi pokonać silny obszar oporu:

„Ostatecznie, za każdym razem, gdy rynek testuje swoje wszechczasowe maksima, a także wyznacza nowe wyższe szczyty i wyższe dołki w taki sposób, jak MATIC, technicznie jest to zwyżkowa struktura rynku. Jednocześnie jednak musisz zrozumieć, że 2,70 USD to bardzo silny poziom oporu. Aby móc traktować ten obszar w charakterze wsparcia, MATIC musi wznieść się powyżej tego poziomu na bazie dziennego zamknięcia.”

Bennett powiedział, że przekonujący ruch powyżej 2,70 USD na wykresie dziennym może potencjalnie doprowadzić cenę MATIC między 4 a 4,50 USD. W chwili przygotowywania niniejszej publikacji, kurs aktywa względem dolara utrzymywał się na poziomie 2,88 USD:

cena matic
MATIC/ USD (1D) źródło: link

Polkadot (DOT)

Następny jest Polkadot, projekt, który łączy wiele łańcuchów bloków w jedną zunifikowaną sieć, umożliwiając użytkownikom różnych blockchainó wysyłanie i odbieranie transferów dowolnego rodzaju danych lub zasobów.

Według Bennetta, aby odwrócić swój niedźwiedzi trend, DOT musi odzyskać kluczowy poziom ceny:

„Jedyną rzeczą do odwrócenia trendu spadkowego, który jest po prostu serią niższych szczytów i niższych dołków, jest odwrócenie tego, czyli wyznaczenie wyższych szczytów i wyższych dołków. Musimy więc zobaczyć, jak rynek przełamuje [diagonalną] linię trendu, wybija się i zamyka powyżej 31 – 32 USD, przestawia na wsparcie, a następnie przechodzi w kierunku 38 USD”.

Oto, co widzimy aktualnie na wykresie DOT/USD:

cena dot
DOT/ USD (1D) źródło: link

VeChain (VET)

Ostatnią monetą na liście Bennetta jest coin platformy zarządzania łańcuchem dostaw VeChain (VET). Analityk przedstawił scenariusz, w którym cena VET potencjalnie przygotowuje się do ogromnego wybicia, które miałoby nastąpić w 2022 r.:

„Jeden ze scenariuszy, który aktualnie mnie zajmuje polega na tym, że cena VET formowała przez cały rok formację trójkąta. Jeśli zobaczymy, że VET pozostaje powyżej obszaru około 0,07 USD, może nieco powyżej tego, to może dojść do wybicia. Możemy po prostu zobaczyć rynek, który konsoliduje się, idzie do góry, ponownie testuje opór (0,15 USD), a następnie potencjalnie wybija w kierunku nowych szczytów (w 2022 roku).”

cena vet
VET/ USD (1D) źródło: link

Z pełną analizą Justina Bennetta zapoznasz się, oglądając poniższy film:

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Komentarze