„Barbie” reklamuje Bitcoin, nazywając go „Big Ken Energy”. Branża krypto lubi to!

Uznana aktorka, Margot Robbie, podzieliła się niecodzienną anegdotą dotyczącą fascynacji jej męża kryptowalutą Bitcoin (BTC). Znana z głośnej roli w robiącym furorę filmie „Barbie” wprowadziła do obiegu nowe określenie, które zyskuje popularność w świecie krypto.

Bitcoin tematem rozmów producentów

Australijska aktorka, znana z wielu ról w hollywoodzkich hitach ujawniła, że z uśmiechem nazywa zainteresowanie swojego męża „Big Ken Energy”. Podczas wywiadu dla Fandango, Robbie wyznała, że Tom Ackerley, również współproducent filmu „Barbie”, dyskutuje na temat Bitcoina z Davidem Heymanem. Ten także jest producentem.

Aktorka opisała, że rozmowy, których tematem przewodnim jest Bitcoin były tak absurdalne, że zarówno ona, jak i reżyserka, Greta Gerwig, nie mogły powstrzymać się od śmiechu. Margot Robbie zdradziła tę anegdotę, kiedy została zapytana o termin „Ken”.

„Kiedy przygotowywaliśmy się do filmu, dwaj nasi wspaniali producenci, w tym mój mąż, zaczęli rozmawiać o Bitcoinie. Byli wtedy takimi Kenami.”

Margot Robbie, Fandango

W filmie Barbie i Ken doświadczają kolorowego życia w Barbie Land, ale prawdziwą radość i wyzwania odnajdują w świecie realnym.

Wywołało to natychmiastowe zainteresowanie zarówno fanów Robbie, jak i entuzjastów kryptowalut. Na przykład zwróciło to uwagę Michaela Saylora. Znanego orędownika Bitcoina i byłego CEO MicroStrategy, który stwierdził, że 'Bitcoin to Big Ken Energy’.

Zobacz również: Threads pod presją: Dlaczego tak wielu użytkowników odpłynęło?

Znane postaci orędownikami Bitcoina

Chociaż Margot Robbie nie wdawała się w techniczne aspekty Bitcoina podczas wywiadu, określenie „Big Ken Energy” wydaje się podkreślać entuzjazm i pasję, jaką ludzie odczuwają, rozmawiając o Bitcoinie i jego potencjalnym wpływie na świat finansów.

Jest to również kolejny przykład na to, jak popularne postacie wpływają na postrzeganie kryptowalut. Osobistości takie jak Margot Robbie, otwarcie mówiąc o Bitcoinie, mogą potencjalnie prowadzić do szerszego zrozumienia i adopcji tej technologii.

Co więcej, fakt, że zainteresowanie Bitcoinem dzieli Tom Ackerley, mąż Margot Robbie, i David Heyman – producent słynnej serii filmów „Harry Potter”, dodaje tej historii dodatkowego smaczku.

Może Cię również zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze