Anon zaczął z 1 Ethereum i wyczarował z niego ponad dwa miliony złotych w trzy tygodnie. Jak to zrobił?

Kryptowaluty alternatywne (altcoiny) rozgrzewają się do czerwoności w związku z przekroczeniem przez Bitcoina i Ethereum kolejnych istotnych poziomów cenowych. Wielu obserwatorów rynku którzy nadal czekają na magiczne „12k” ogarnia ciężkie FOMO, czyli wewnętrzny niepokój wywołany obawą, że pociąg już im na dobre uciekł. Prawdą jest natomiast, że cały czas są traderzy którzy osiągają efektowne wyniki i bynajmniej nie kupowali oni Bitcoina po 600 dolarów za sztukę. Przyjrzyjmy się dzisiaj jednemu z takich portfeli.

Anonimowy trader zamienił sztukę Ethereum w duży majątek

Portal Arkham Intelligence zajmujący się analizą on-chain prześledził kroki pewnego kryptowalutowego adresu, który, jak się okazuje, posiada bardzo imponującą historię typowania. Trader ten nie tylko zaczynał ze stosunkowo niskiego pułapu (1 Ethereum, czyli plus minus dwa tysiące dolarów biorąc pod uwagę wahania rynku w ostatnich tygodniach), wyczarował też z tego kapitału początkowego ogromną sumę 550 tysięcy dolarów amerykańskich (ponad 2 miliony złotych) w zaledwie 3 tygodnie.

Adres który omawiany będzie w poniższych krokach to: 0x456CF3c2C0f666823740A1A9D0De542F7E7B830F

fot. Arkham Intelligence

Pierwszymi krokami anona był handel na najmniejszych interwałach czasowych zyskujących na popularności mem-coinów jak $BONK na Solanie, $CLIPPY czy $ZUZU. Nie były to w żadnym razie długo- ani nawet średnioterminowe pozycje. Nasz bohater sprzedawał nowo nabyte monety równie szybko jak znajdowały one drogę do jego portfela, zazwyczaj w kilka minut. Pozwoliło mu to jednak zwiększyć dotychczasowy kapitał początkowy z 1 ETH kilkukrotnie.

fot. tamże

Kolejne 50 par przyniosło mu mieszane rezultaty aż trafił na $MORRA, natywny token projektu Morra Games, który udało mu się nabyć praktycznie na samym początku. Okazał się to być jego pierwszy prawdziwy strzał w dziesiątkę: liczbę zyskownych transakcji sprzedaży widać na wykresie (oznaczone symbolem czerwonym „S”).

fot. tamże

Zobacz też: Ujawniono krytyczną lukę w zabezpieczeniach smart kontraktów! Oto jak uchronić swoje kryptowaluty przed tykającą bombą

Anon wchodzi w czwartą gęstość

Zaledwie 2 dni później w jego ręce trafił kolejny udany typ, tym razem w postaci kryptowlauty $P3PE. Co ciekawe, pojawił się on na blockchainie w wyniku korespondencji pomiędzy dwoma cyberprzestępcami: hakerem protokołu Euler Finance oraz tym odpowiedzialnym za KyberSwap. Anon zakupił za 3 ETH nową kryptowalutę, szybko realizując zyski sięgające 16x. W sumie zarobił na całym procederze 100 tysięcy dolarów.

fot. tamże

Najważniejszy okazał się jednak typ w postaci kupna kryptowaluty alternatywnej $GEC praktycznie na samym początku sesji tradingowej. Nasz bohater ulokował w nowy token 6600 dolarów amerykańskich i…trzymał do oporu. Na moment powstawania tej analizy pozycja ta była już warta dużo ponad dwieście tysięcy dolarów.

fot. tamże

Anon przehandlował w sumie 300 par kryptowalutowych, głównie mem-coinów i małych altów, i zwiększył początkowy kapitał ostatecznie 250-krotnie. Czy to łatwe? Absolutnie nie. Czy to możliwe? Zdecydowanie tak.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx