Anon pomnożył w 2 miesiące wartość swojego portfela o 6000% inwestując w kryptowaluty. Jak to zrobił?

Analityk on-chain na Twitterze o pseudonimie „The Data Nerd” (@onchaindatanerd) podzielił się ze społecznością kryptowalutową ciekawym znaleziskiem. Jest nim anonimowy portfel określany przez analityka jako należący do „mądrego tradera” (ang. Smart Trader – przyp. red.), który w zaledwie dwa miesiące pomnożył jego wartość sześćdziesięciokrotnie. Każda opowieść kończąca się sukcesem przyciąga wiele par oczu i uszu; przyjrzyjmy się zatem krokom jakie podjął anon w celu osiągnięcia swoich wyników i w jakie kryptowaluty lokował swoje środki.

Anon „umie w kryptowaluty” lub ma po prostu farta

Portfel „mądrego tradera” analizowany przez „Data Nerda” zaczynał swoją przygodę z kapitałem w wysokości zaledwie (jak na sektor krypto – przyp. red.) 1,5 tys. dolarów w kieszeni. Na moment opublikowania wątku na Twitterze jego wartość wynosiła już natomiast imponujące 80 tys. USD. Oznacza to stopę zwrotu wynoszącą 6000% w zaledwie dwa miesiące.

1. $ZACH

Jedną z najbardziej wyróżniających się transakcji z opisanych w wątku na Twitterze dotyczyła tokena o nazwie $ZACH. Popularny influencer web3, Machibigbrother, złożył pozew o zniesławienie przeciwko respektowanemu „detektywowi on-chain” o pseudonimie Zachxbt, co skłoniło kogoś do uruchomienia tokena o nazwie $ZACH. Korzystając z okazji, nasz bohater błyskawicznie zareagował i zainwestował 700 USD w token zaledwie 30 minut po jego uruchomieniu. W przeciągu dwóch kolejnych godzin z powodzeniem sprzedali swoją inwestycję na lokalnej górce cenowej, osiągając niezwykły zysk w wysokości 25 tysięcy dolarów, co odpowiada 35-krotnemu zwrotowi z inwestycji (ROI).

Zobacz też: ChatGPT-3.5 i DAN 12.0 rozważają w co zainwestować 50k, 100k, 300k i 1 mln PLN

2. Encryption AI

Inna godna uwagi transakcja dotyczyła narracji o sztucznej inteligencji (AI), na fali której Smart Trader zainwestował 100 USD (po 0,15 dolarów za sztukę) w projekt Encryption AI (0xencrypt). Jednak ze względu na dodatkowe tokeny otrzymane z portfela Deployer Wallet, obliczenie prawdziwej ceny wejścia stało się wyzwaniem. Niemniej jednak traderowi udało się sprzedać tokeny o wartości 50 tysięcy dolarów, co pokazuje że bardzo dobrze wychodzi mu realizowanie zysków i typowanie szczytów.

Źródło: CMC

3. $HEART

Wzrost wartości portfela naszego bohatera obejmował również udaną inwestycję w altcoin $HEART. Na ok. 80 dni przed opublikowaniem wątku przez „Data Nerda” krypto anon zakupił 13 milionów tokenów $HEART za skromne 800 dolarów. Także i tutaj realizował niezwłocznie zyski widząc gwałtowną aprecjację kryptowaluty, co poskutkowało ogromnyn zyskiem w wysokości 17 tys. dolarów (dwudziestokrotne ROI).

Źródło: @onchaindatanerd

4. Zarządzanie ryzykiem

„Mądry trader” mógł jednak pochwalić się nie tylko realizowaniem zysków i typowaniem szycztów, lecz także zdyscyplinowanym podejściem do zarządzania ryzykiem i swoim kapitałem. Średnia strata na transakcji wyniosła anonka zaledwie 100 USD, a największą klapą okazał się być token $TG, gdzie nasz bohater zarejestrował stratę w wysokości 900 dolarów.

Źródło: tamże

Wskaźnik trafień do przegranych tradera wyniósł ok. 55%, co, biorąc pod uwagę ostateczne wyniki portfela, pokazuje że ucinano straty tam gdzie trzeba i realizowano zyski w odpowiednim momencie.

Może Cię zainteresować:

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze