Znany strateg typuje 2 tokeny DeFi, które mogą wkrótce mocno wzrosnąć

Jeden z czołowych strategów rynku kryptowalut, który zyskał dużą popularność w mediach społecznościowych po dokładnym określeniu dna rynkowego bitcoina w 2018 roku powyżej 3000 USD, wskazał na dwa zdecentralizowane altcoiny finansowe (DeFi), które jego zdaniem mogą wkrótce zyskać znacznie na wartości.

Analityk, znany w mediach społecznościowych jako Smart Contractor, powiedział swoim ponad 100 000 obserwatorom, że tokeny DeFi, takie jak AAVE Aave i SNX firmy Synthetix, mogą w następnej fazie wzrostu zyskać najwięcej, ponieważ utrzymywały się na stosunkowo dobrym poziomie w czasie, gdy większa liczba altcoinów doświadczała mocnych ruchów korekcyjnych.

30% wybicia lub więcej?

Smart Contracter zauważył, że te obydwa altcoiny osiągały wyższe dołki zamiast niższych, co oznacza, że ​​są gotowe do pójścia w górę. W mediach społecznościowych analityk napisał:

„Blue chips #DeFi, takie jak $ aave $ snx i in. prawdopodobnie odbiją się najbardziej, jako że dump na nich był najmniejszy. Większość nie zrobiła nawet LL, ale zamiast tego tworzyła HL, spodziewam się potencjalnego 30% + odbicia z tego poziomu.”

Warto zauważyć, że Aave jest natywnym tokenem jednego z wiodących protokołów DeFi, który pozwala użytkownikom zarabiać na swoich zasobach w kryptowalutach lub zaciągać pożyczki zabezpieczone kryptowalutą za pośrednictwem platformy.

Synthetix to platforma umożliwiająca emisję aktywów „syntetycznych”. Aktywa te są analogiczne do instrumentów pochodnych w finansach klasy legacy, ale są zbudowane na bazie łańcucha blokowego Ethereum jako inteligentne kontrakty ERC-20. Śledzą zmiany cen aktywów rzeczywistych.

Ocena sytuacji na rynku bitcoina i ethereum

Smart Contracter przeanalizował również dwie najlepsze kryptowaluty pod względem kapitalizacji rynkowej, BTC i ETH. Wskazał, że spodziewa się w nadchodzącym tygodniu korekty, zanim nastąpi ostateczny spadek i obie kryptowaluty odzyskają równowagę. Bitcoin może jako taki osiągnąć wartość 50 000 USD na początku marca, zanim spadnie poniżej poziomu 40 000 USD.

Z drugiej strony Ethereum może wzrosnąć do 1600 USD, zanim spadnie do 1000 USD, gdzie znalazłoby wsparcie. Dopiero stamtąd, zdaniem analityka, kryptowaluta mogłaby chcieć ponownie zaatakować poziom powyżej 2200 USD.

Od Redakcji

Niniejszy artykuł, ani w całości, ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi, czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadn ego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze