Smart Contracter: Oto rynki, które zacierają ręce na spore wybicia

Znany i uznany trader i analityk znany w branży jako Smart Contracter twierdzi, że pięć altcoinów jest gotowych do przełamania dotychczasowej stagnacji ceny i ponownego rozpalenia zwyżkowego momentum.

W nowym tweecie trader mówi swoim 148 600 obserwującym, że z uwaga przygląda się altcoinom z sektora zdecentralizowanych finansów (DeFi). Jego szczególną uwagę przyciągają aktualnie: zautomatyzowany market maker SushiSwap (SUSHI), protokół pożyczkowy Aave, platforma handlu instrumentami pochodnymi Synthetix (SNX) i zdecentralizowana giełda Curve Finance (CRV).

Gotowe, by wzrosnąć szybciej od bitcoina?

Smart Contracter uważa, w nadchodzących dniach cztery aktywa kryptowalutowe prawdopodobnie będą rosnąć szybciej, niż miało to dotychczas miejsce na rynkach bitcoina (BTC) i ethereum (ETH).

„Alty DeFi ożywiają się najbardziej. Moim zdaniem SUSHI, Aave, Synthetix (SNX), Curve (CRV) itp… nie mam zamiaru przesadzać twierdząc, że wyglądają aktualnie nieco bardziej byczo niż BTC i ETH.”

altcoiny aave
AAVE/ USDT; źródło: tutaj

Jeżeli chodzi o CRV trader twierdzi, że jest wyjątkowo byczo nastawiony na wzrosty. Wierzy, że cyfrowy token jest gotowy do skoku do 10 USD, co stanowi ponad 250% zysków w porównaniu z obecną wartością 2,85 USD.

„Wykres CRV/USD również wygląda na gotowe, czyste ABC […] w tygodniowym przedziale czasowym, a teraz mamy narrację, którą możemy powiązać z kwestiami technicznymi”.

crv altcoiny
CRV/ USD (1W) i CRV/ ETH (1W); źródło: tutaj

Kolejnym altcoinem DeFi na radarze tradera jest zdecentralizowany protokół pożyczkowy CREAM Finance (CREAM). Strateg przewiduje na 50% ruch CREAM z ceny 171,06 USD do docelowej wartości 260 USD.

„CREAM trzyma się jak mistrz. Ze wszystkich monet DeFi wygląda to jak CRV z prawdopodobną, trzecią falą w toku. W mojej opinii wygląda to, że rynek DeFi jest teraz wysoce impulsywny.”

cream altcoiny
CREAM futures (FTX); źródło: tutaj

Smart Contracter opiera się na teorii fal Elliotta, metodologii analizy technicznej, która przewiduje przyszłe działania cenowe w oparciu o psychologię uczestników rynku, która objawia się falami.

Jeśli chodzi o bitcoina, Smart Contracter twierdzi, że – po tygodniach konsolidacji – wiodący zasób kryptowalutowy jest praktycznie gotowy do podjęcia decyzji odnośnie przyszłości swojej ceny.

„Prawie szczytowe skurcze ceny przy malejącym wolumenie. Czas na podjęcie decyzji; najpewniej w ciągu najbliższych 48 godzin. BTC.”

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze