Okazje inwestycyjne na altcoiny | Gdzie ich szukać?

12 537

Coin Bureau przedstawia swoją metodologię wczesnego wykrywania potencjalnie parabolicznych altcoinów. Okazje inwestycyjne na altcoiny? Gdzie ich szukać?

W swoim nowym filmie na YouTube, Coin Bureau mówi swoim 372 000 subskrybentów, że badając potencjał aktywów cyfrowych korzysta z Binance Smart Chain (BSC), który przeżywa ostatnio gwałtowny wzrost popularności.

DeFi Station

Jednym z narzędzi, których używa analityk jest DeFi Station, która zawiera listę różnych monet i protokołów oraz śledzi, czy kod każdego zasobu został poddany audytowi. Coin Bureau podkreśla, że fakt poddania protokołu audytowi nie gwarantuje, że można nim bezpiecznie handlować.

Najważniejszą monetą na DeFi Station jest aktualnie Venus (XVS), który jest zdecentralizowanym protokołem pożyczkowym. Zaraz za Venus plasuje się zdecentralizowana giełda PancakeSwap (CAKE), która jest podobna do Uniswap.

Oto, jak na chwilę przygotowywania niniejszej publikacji, przedstawia się pierwsza 10-tka coinów na DeFi Station:

Okazje inwestycyjne na altcoiny
źródło: DeFi Station

Yield Farm w BscScan

Coin Bureau zauważa, że ​​wiele projektów na DeFi Station spotkało się już z dużym zainteresowaniem i doświadczyło znaczących wzrostów. Może to oznaczać, że ​​szansa na udział w kolejnym rajdzie prawdopodobnie minęła. Z tego powodu kieruje traderów do sekcji Yield Farm w BscScan.

Okazje inwestycyjne na altcoiny
yieldfarms na bscscan; stan na 16.02.2021; źródło: bscscan.com

„Aby znaleźć szanse na wzrosty 100x i więcej, najlepiej jest sprawdzić sekcję Yield Farms w BscScan, który jest właściwie kopią Etherscan dla Binance Smart Chain. Chociaż na DeFi Station jest tylko 25 projektów, na BscScan jest ich wylistowanych blisko sto”.

Nie ufaj. Weryfikuj…

Coin Bureau zwraca uwagę na ryzykowny charakter rynku zdecentralizowanych finansów (DeFi). Zaznacza, że traderzy powinni przeprowadzić własny research.

„Chociaż niektóre z tych projektów zostały już oznaczone jako objawienie, może to okazać się pułapką (rug pull). Nie ma sposobu, aby sprawdzić, czy to oznaczenie nie zostało przypadkiem nadane przez konkurencyjny projekt. Oznacza to, że do Ciebie będzie należało ustalenie, czy te nadchodzące protokoły CeDeFi (pomost między scentralizowanymi i zdecentralizowanymi finansami) nie są jak dywan, który ktoś za chwilę spod Ciebie wyciągnie doprowadzając do Twojego upadku…

Gdy już zidentyfikujesz token CeDeFi, który wygląda obiecująco, następnym krokiem jest jego zakup. W większości przypadków token CeDeFi, którego szukasz, będzie dostępny tylko na PancakeSwap i prawdopodobnie na kilku scentralizowanych giełdach, od których za wszelką cenę powinieneś trzymać się z daleka. Jeśli CeDeFi, na które patrzysz, jest już notowane na renomowanej giełdzie, takiej jak Binance, prawdopodobnie ma już za sobą najbardziej ekstremalne zyski”.

https://youtu.be/VOM0QmIGSJI

Od Redakcji

Niniejszy artykuł, ani w całości, ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi, czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadn ego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Komentarze