Korzystając z tych narzędzi możesz wyłapać altcoiny z potencjałem co najmniej 100-krotnych wzrostów

Gospodarze Altcoin Daily, Austin i Aaron Arnoldowie, wymieniają cyfrowe monety, których ceny mogą – ich zdaniem – zaliczyć kolejne, nawet 100-krotne wzrosty.

W nowym filmie na YouTube influencerzy poinformowali swoich 656 000 subskrybentów, że narzędzie do badań kryptowalut i platforma analizy danych Messari może zapewnić traderom możliwość zyskania wiedzy, które cyfrowe monety o niskiej kapitalizacji przyciągnęły uwagę dużych funduszy venture capital.

Altcoiny z potencjałem 100-krotnych wzrostów

Arnoldowie wyjaśniają, że przeszukiwanie tych inwestycji w fundusze hedgingowe kryptowalut może doprowadzić traderów na trop kolejnych cyfrowych monet, których cena może wzrosnąć o 50x, 75x, a nawet 100x.

Altcoinowe alokacje jednego z funduszu, który warto śledzić, to Coinbase Ventures. Ma on w swoim portfolio ekspozycję na kilka kryptowalut alternatywnych o mniejszej kapitalizacji rynkowej.

Aaron podkreśla, że ​​wśród nich znajduje się projekt oparty na tokenach niewymienialnych (NFT) o nazwie Rarible (RARI), jak również inna, ciekawa platforma Rally (RLY).

Wartość tokena RARI na rynku NFT Rarible wzrosła gwałtownie w ciągu ostatnich sześciu miesięcy z poziomu około 1,50 USD do 46,70 USD, ale jego kapitalizacja rynkowa nadal wynosi zaledwie 80 milionów USD.

Rally to sieć która umożliwia influencerom tworzenie tokenów angażujących fanów. Jej kapitalizacja rynkowa wynosi około 123 milionów dolarów. Natywny token sieci – RLY – wzrósł z najniższego w historii poziomu 0,045 USD do 1,40 USD.

Na co poluje Pantera?

Arnoldowie przyglądają się również alokacjom o niskiej kapitalizacji, podejmowanym przez Pantera Capital. Znajdują się wśród nich protokół Injective Protocol (INJ) i API3. Influencerzy uważają, że ​​Pantera posiada jeszcze więcej aktywów o niższej kapitalizacji rynkowej. Jednak ich zdaniem korzenie tych monet sięgają zbyt daleko w przeszłość, aby uczynić je atrakcyjnymi inwestycjami podczas bieżącej hossy.

Injective, która jest zdecentralizowaną platformą instrumentów pochodnych, ma obecnie kapitalizację rynkową wynoszącą 176 mln USD, co oznacza wzrost o 1915% w porównaniu z najniższym poziomem z listopada 2020 r., który wyniósł 0,65 USD, do obecnej wartości 13,10 USD. Konkurent Chainlink (LINK) API3 oscyluje na poziomie 160 milionów dolarów kapitalizacji rynkowej, co oznacza wzrost o 627% z najniższego z listopada poziomu 1,04 dolara do ceny handlowej 7,57 dolara w chwili przygotowywania niniejszej publikacji.

Na koniec, Arnoldowie przyjrzeli się rozwiązaniom, które oferuje PolyChain Capital. Obejmują one zdecentralizowaną warstwę prywatności NuCypher (NU), zdecentralizowaną wirtualną sieć prywatną (VPN) Orchid (OXT) oraz innych protokół skoncentrowany na prywatności – Keep Network (KEEP).

NuCypher ma kapitalizację rynkową nieco poniżej 200 milionów dolarów, podczas gdy Orchid i KEEP są wyceniane na nieco poniżej 300 milionów dolarów.

Obejrzyj:

Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze