Binance prosi użytkowników o zwrot DOGE?

6 388

Najnowsza aktualizacja w sieci Dogecoin doprowadziła do problemów na giełdzie Binance. Pojawiły się doniesienia, że ​​firma poprosiła niektórych swoich użytkowników o zwrot DOGE, które rzekomo utknęły na kilka lat i właśnie teraz pojawiły się na ich kontach.

Natura problemu

Na początku tego tygodnia Dogecoin przeszedł aktualizację 1.14.5, która miała rozwiązać niektóre problemy z bezpieczeństwem, zmniejszyć opłaty transakcyjne i poprawić ogólną wydajność sieci.

Wiele wskazuje na to, że powyższe zmiany spowodowały problemy niektórych użytkowników Binance. Firma poinformowała, że ​​wykryła „drobny problem z wypłatami z sieci DOGE”. W związku z tym zawiesiła tymczasowo wypłaty z sieci DOGE, a także skontaktowała się z zespołem programistów Dogecoin, aby rozwiązać ten problem.

Dla niektórych użytkowników sprawy przybrały dość nieoczekiwany obrót. Sugerowali oni na Twitterze, jakoby Binance miała wystosować pod ich adresem żądanie zwrotu cyfrowych monet.

Wątek podjął również Colin Wu, komentując, że niektóre z transakcji, które nie powiodły się wiele lat temu, zostały teraz zrealizowane. Oznacza to, że ​​użytkownicy otrzymali na swoje konta pozornie utracone DOGE. Wu dodał również, że Binance kontaktowała się z tymi klientami, aby zwrócili środki.

Problem w niższych opłatach?

Zespół deweloperów Dogecoin potwierdził na Twitterze, że niektóre transakcje rzeczywiście utknęły ponad rok temu na Binance i że obydwie strony pozostawały w kontakcie w tej sprawie. Potwierdzono, że po aktualizacji 1.14.5, transakcje będące przedmiotem sprawy zostały pomyślnie przeprocesowane.

źródło grafiki tytułowej: Binance Academy

Może Cię zainteresować:

Komentarze