Binance pompuje AUDIO | 1125% w górę w kilka godzin

Stosunkowo nieznany token poszybował w górę po uzyskaniu wsparcia od Binance Labs oraz giełdy kryptowalut Binance. Czym jest AUDIO?

Jeszcze przed weekendem, zdecentralizowana platforma strumieniowego przesyłania muzyki Audius (AUDIO) została uruchomiona z niewielkim zainteresowaniem ze strony osób mających jakikolwiek wpływ na rynek w mediach społecznościowych. Według CoinGecko, moneta osiągnęła w dniu premiery wycenę na poziomie 0,04 USD. Dosłownie kilka godzin później Binance Labs ogłosiło, że wspiera nowo uruchomione aktywo.

„Binance Labs, spółka Binance zajmująca się inwestycjami, dokonała strategicznej inwestycji w Audius – zdecentralizowany protokół przesyłania strumieniowego, zapewniający każdemu swobodę dystrybucji, monetyzacji i przesyłania strumieniowego dowolnej treści audio. Binance Labs przeprowadziło rundę rozszerzającą dla Audius o wartości 1,25 miliona dolarów.

Z 750 000 aktywnych użytkowników miesięcznie (MAU) i ponad milionem streamów każdego miesiąca na ponad 100 000 utworów, Audius nawiązał współpracę z czołowymi artystami, takimi jak deadmau5, 3LAU i RAC, aby pomóc kryptowalutom przekroczyć przepaść. ”

CZ pompuje AUDIO

CEO i założyciel Binance, Changpeng Zhao, podzielił się wiadomością o inwestycji firmy w Audius ze swoimi 599 000 obserwujących na Twitterze.

Wiadomość ta wywołała gwałtowny wzrost cen, który wysłał AUDIO do 0,49 USD, co oznaczało wzrost o 1125% w ciągu kilku godzin.

wykres AUDIO/ USD od CoinGecko
wykres AUDIO/ USD od CoinGecko

Od tego czasu Audius zaliczył cofnięcie, jako że inwestorzy wypłacali zyski.

W chwili pisania tego tekstu jego cena wynosi 0,23 USD, a kapitalizacja rynkowa wynosi 7,13 miliona USD. Wolumen AUDIO z ostatnich 24 godzin plasuje się na poziomie blisko 26 milionów dolarów.

Co to jest Audius i AUDIO?

Audius łączy fanów bezpośrednio z artystami w ramach interfejsu odtwarzacza muzyki. Dzięki Audius artyści mogą generować nagrania z sygnaturą czasową dla swoich dzieł, zabezpieczone przez zdecentralizowaną sieć operatorów węzłów.

Natywnym tokenem ekosystemu Audius jest token AUDIO. Jako platforma będąca własnością i obsługiwana przez użytkowników, przyszłość Audius jest w całości sterowana przez model governnace oparty o token. Waga głosów jest bezpośrednio skorelowana z $ AUDIO postawionymi (stake) na konkretne usługi.

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze