Binance | Pieniądze ewoluują. Czas się dostosować

Największa na świecie giełda kryptowalut, Binance, skierowała do pasażerów komunikacji miejskiej Londynu nowe reklamy z bitcoinem.

Według tweeta z 28 sierpnia, Binance.UK umieściła nowe ogłoszenia na 17 przystankach autobusowych w Londynie. Reklama przedstawia dwie starsze generacje monet, używaną w Wielkiej Brytanii monetę dwufuntową oraz graficzną reprezentację monety sieci Bitcoin.

„Pieniądze ewoluują. Czas się dostosować- głosi hasło reklamowe.

Ekspansja Binance w Wielkiej Brytanii

Binance ogłosiło swoją ekspansję na rynku brytyjskim w czerwcu. Planowane uruchomienie platformy giełdy planowane jest na jesień tego roku. Giełda zostanie rzekomo zarejestrowana przez krajowy urząd Financial Conduct Authority i będzie oferować możliwość handlu paletą do 65 cyfrowych aktywów.

Przed premierą brytyjskie ramię Binance nie ograniczało się do reklamy. Giełda kryptowalut niedawno ogłosiła, że dołączy do samoregulującego się stowarzyszenia branżowego CryptoUK jako członek wykonawczy.

Londyn był ostatnio popularnym miejscem dla firm kryptowalutowych, które poszukują nowych inwestorów. Kontrowersyjny token HEX Richarda Heart’a reklamował się w londyńskich autobusach i gazetach. Pojawił się nawet podczas meczu angielskiej Premier League w piłce nożnej.

Mike Novogratz z Galaxy Digital kupił niedawno całostronicową reklamę w gazecie biznesowej Financial Times z siedzibą w Wielkiej Brytanii:


Może Cię zainteresować:

Od Redakcji

Bithub Flesz już na naszym kanale YouTube. Zapraszamy codziennie o 19:00 na skrót najważniejszych wydarzeń dnia z branży kryptowalut i finansów, komentarze i rozważania na temat tego, co może przynieść kolejny dzień! Program prowadzi Bitcoin Feniks.

Zobacz najnowszy odcinek:

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx