11 altcoinów, które są gotowe na majową pompę

Znany strateg ujawnia 11 altcoinów, które planuje trzymać w tym miesiącu. Wierzy, że sytuacja na ich wykresie wskazuje na wyjątkowo wysoki potencjał wzrostowy.

W nowym tweecie Capo informuje swoich obserwatorów, że planuje zachować tokeny Syntropy (NOIA), protokołu, który optymalizuje i szyfruje publiczny internet dla jego użytkowników, governance token RSR, jak również kryptowalutę wiodącego, alternatywnego blockchaina względem bitcoina – ethereum (ETH).

Capo twierdzi, że planuje również trzymać tokeny projektu dotyczącego cyberbezpieczeństwa Constellation (DAG), zdecentralizowanej giełdy Balancer (BAL), zdecentralizowanej bazy danych Phala Network (PHA), projektu oracle Tellor (TRB), platformy Sora (XOR), zautomatyzowanego market makera PorkSwap (PSWAP), protokołu wideo i gier Verasity (VRA) oraz oparty na blockchain ekosystemu Sand.

„Ludzie przesiadają się na altcoiny”

Capo mówi, że spodziewa się wzrostu cen altcoinów, szczególnie monet o niskiej kapitalizacji. Swoje oczekiwania opiera na indeksie Others Dominance, który śledzi wyniki rynków kryptowalut z wyłączeniem BTC i właśnie wyrwał się z ogromnej pięcioletniej konsolidacji.

„Teraz ludzie przenoszą się z altów do BTC, a kilka dni później mamy na nich pompy”

Patrząc na NOIA, Capo uważa, że altcoin jest na wczesnym etapie masowego ruchu parabolicznego, który pozwoliłby mu odnotować zyski ponad 160% względem bitcoina (NOIA / BTC) z obecnego poziomu ceny 0,00001229.

„NOIA / BTC. Ktoś powiedział parabola?

altcoiny
źródło: tutaj

Jeśli chodzi o Reserve Rights Token, Capo przewiduje, że ma potencjał wzrostu ponad 220% w stosunku do BTC (RSR / BTC) z obecnej wartości 0,00000155.

„RSR / BTC. Ta para chce mocno pompować”.

Trader obserwuje również ruchy ethereum. Twierdzi, że wzrost drugiej co do wielkości kryptowaluty nie zatrzyma się bynajmniej na 10 000 USD.

W chwili przygotowywania niniejszej publikacji jest już jasne, że cena ethereum przekroczyła – po raz pierwszy w historii – poziom 3000 USD za monetę.

Od Redakcji

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Kryptowaluty bezpiecznie kupisz lub sprzedasz w sieci kantorów i bitomatów FlyingAtom
Komentarze