Tesla Cybertruck o wartości 200 tysięcy złotych dla najlepszego spekulanta | Tylko w Święta!

3 900
Giełda kryptowalut, której obroty sięgają 1 miliarda dolarów dziennie organizuje świąteczny konkurs. Dla najlepszego spekulanta, tradera – najnowszy model samochodu elektrycznego Tesla Cybertruck bądź 50 tysięcy dolarów. Co wybierzecie? 😎

Elektryk na święta

Kupiliście już swój wymarzony prezent świąteczny? A może chcecie komuś sprawić coś wyjątkowego? Coś o czym marzy wielu fanów elektrycznej motoryzacji na całym świecie? Jeśli tak, to będziecie musieli się nieco postarać. 

Jedna z największych giełd kryptowalut na świecie pod względem obrotu wg Coinpaprika – Binance , zorganizowała konkurs świąteczny dla użytkowników swojej platformy, czyli traderów i spekulantów. Wydarzenie to oficjalnie rozpoczyna okres świąteczny na rynku i celebruje współpracę podjętą z niejakim projektem TROY

Konkurs potrwa tydzień, od 23 do 30 grudnia 2019 roku. Wygranymi będą ci, którzy w tym okresie osiągną największy obrót na giełdzie Binance we wszystkich parach tradingowych do tokenów TROY. Liczy się wszelki obrót, zarówno zakup i sprzedaż kryptowaluty. 

Nagrodą główną dla najlepszego spekulanta będzie najnowszy model auta elektrycznego Tesla Cybertruck Dual Motor AWD o wartości 50 tysięcy dolarów. Blisko 500 km zasięgu, mniej niż 4,5 sek do setki i ponad 4,5 tony uciągu (w końcu to cyberpunkowy pickup). 

Nagrodą za miejsce drugie w wyścigu jest 10 tysięcy dolarów w tokenach TROY, a połowę tej kwoty otrzyma trader, który uplasuje się na pozycji trzeciej.

Miejsca od 4 do 20 otrzymają nagrodę proporcjonalnie podzieloną z pozostałych 35 tysięcy dolarów. W sumie konkurs kosztował giełdę Binance i projekt TROY ok. 100 tysięcy dolarów. 

Ponadto dla wszystkich nowych użytkowników, którzy zarejestrują się z linku referencyjnego podanego w ogłoszeniu konkursowym, przewidziane jest 10% rabatu na prowizje transakcyjną. 

Nieczęsto mamy do czynienia z tak hojnym podziałem nagród wśród kryptowalutowych konkursów. Choć w I. kw. bż. roku Justin Sun zaoferował i nagrodził dwie przypadkowe osoby samochodami Tesla w ramach akcji marketingowej na Twitterze. 

Czy wy także uważacie, że kryptowaluty są jak Tesla? 

Weźmiecie udział w konkursie, czy wolicie spędzić najbliższy czas z Rodziną przy wigilijnym stole? Wesołych Świąt! 

Od Redakcji

Czy zapisaliście się już do newslettera Bithub i odebraliście swój Kurs Analizy Technicznej Bitcoina i Kryptowalut Alternatywnych? Możecie to zrobić z poziomu strony głównej naszego serwisu lub poniższego artykułu:

Zachęcamy również do głosowania w nominacjach do nagród Nexus 2019. Oddaj swój głos już teraz i weź udział w losowaniu kryptowalutowych gadżetów!

Komentarze