Majówka z BitHub | KONKURS

Z pewnością każdy z Was miał jakieś plany na majówkę. W związku z ograniczeniami spowodowanymi koronawirusem, postanowiliśmy umilić Wam ten czas. Weekend majowy już niedługo, dlatego organizujemy dla Was konkurs.

Majówka z Bithubem

Jak mogliście przeczytać w naszym ostatnim artykule, Bithub od niedawna publikuje nie tylko teksty dotyczące tematyki Bitcoina. Piszemy również o giełdzie, finansach, nieruchomościach, surowcach, motoryzacji, ekonomii i wielu innych ciekawych tematach. Kilka z nich pojawi się w weekend majowy, ale dodatkowo pojawią się artykuły, które są przygotowywane od dawna. Wykorzystując ten piękny czas, postanowiliśmy nie tylko dostarczyć Wam super lektury, ale dodatkowo organizujemy konkurs z wartościowymi nagrodami…

Zasady konkursu

📖 Żeby wziąć udział w konkursie należy :

🔸1. Polubić post konkursowy na Facebooku

🔸2. Udostępnić post na FB publicznie

🔸3. Być na bieżąco z artykułami Bithuba 01.05-03.05

🔸4. Rozwiązać krótki Quiz 3 Maja o godz. 20:00

Wśród wszystkich publikacji na stronie Bithub.pl w dniach 01.05-03.05 znajdziecie po jednym artykule, w którym umieszczona będzie adnotacja o konkursie. Artykuły będą bardzo charakterystyczne i wierzymy, że nasi Czytelnicy łatwo je namierzą 😁. Następnie, 3 maja na naszym profilu facebookowym opublikujemy wpis, w którym znajdzie się krótki quiz. Zapytamy w nim o kilka kwestii, a Waszym zadaniem będzie udzielić odpowiedzi w oparciu o lekturę artykułów konkursowych.

*W przypadku, gdy kilka osób uzyska taki sam wynik, weźmiemy pod uwagę czas rozwiązania quizu.

🏆Nagrody:

🥇Portfel sprzętowy Archos SAFE-T + Zestaw upominków (koszulka, smycz, kubek)

🥈Zestaw upominków (koszulka, smycz, kubek)

🥉Zestaw upominków (smycz, kubek)

*Nagrody są sponsorowane przez Flyingatom.shop

🎯 Wyniki opublikujemy 4 maja pod postem konkursowym. Ze zwycięzcami skontaktujemy się przez Facebooka.

✨ Mamy nadzieję, że artykuły przypadną Wam do gustu i umilą czas podczas majówki, a wzięcie udziału w konkursie będzie wielką przyjemnością.

Wszystkim Czytelnikom życzymy powodzenia ✊

Bądźcie na bieżąco 😉

Link do postu konkursowego na fb

Komentarze