Bitcoin | Więcej niż 21 milionów monet | Prima Aprilis?

2 156
Pewnie, że tak. Prima Aprilis! Bitcoin posiada niezmienną podaż w wysokości 21 milionów monet i nie będzie go ani mniej ani więcej. Dziś jest jednak szczególny dzień i właśnie dzisiaj proponujemy Wam, drodzy Czytelnicy niecodzienny konkurs.
Poniżej umieściłem trzy teksty, które są wycinkiem newsów z różnych obszarów branży kryptowalut i blockchain w ostatnim czasie. Nie bierzcie jednak wszystkiego za pewnik! Ukryłem w nim bowiem 3 fake – newsy, nieprawdziwe informacje. Waszym zadaniem jest je odnaleźć i wkleić do komentarzy pod postem konkursowym na naszym facebooku do końca dzisiejszego dnia.

Udało nam się zdobyć 3 zestawy, które z radością Wam wyślemy – skarpety + talia kart ze sklepu…

Publiée par BitHub.pl sur Dimanche 31 mars 2019

Wśród wszystkich zgłoszeń wylosujemy 3 osoby, które otrzymają od nas atrakcyjne, bitcoinowe gadżety. Umawiamy się, że fake zawarty w tytule tego posta się nie liczy:). Jeżeli jesteście gotowi do zabawy – zaczynamy!

W każdym z poniższych, krótkich newsów jest coś, co jest nieprawdziwą informacją. Czy potrafisz je zidentyfikować?

Bitmain jednak wchodzi na giełdę

Ostatnio przypominaliśmy Wam o złożonym we wrześniu ubiegłego roku przez Bitmain wniosku w sprawie IPO w Hong Kongu. Giełda poinformowała, że ogromny potencjał branży stał się przyczynkiem do tego, aby uruchomić IPO jak najszybciej. Wszystko wskazuje na to, że pierwszych efektów wprowadzenia IPO Bitmain na giełdę możemy spodziewać się jeszcze w tym roku.

Binance Coin cały czas w górę!

Utility token stworzony przez giełdę Binance – Binance Coin (BNB) odnotował dziesięciokrotny wzrost w przeciągu pierwszego kwartału 2019 roku. Jego wycena wynosi aktualnie blisko 50 dolarów za sztukę. Mówi się, że jednym z powodów, dla których token osiągnął takie poziomy wyceny jest polityka jego emisji, przejawiająca się w skupowaniu co kwartał BNB z rynku o wartości 20% dochodów i paleniu ich.

Co z ETF-ami?

SEC wydała oświadczenie, w którym uznała za stosowne wyznaczenie dłuższego okresu czasu na podjęcie ostatecznej decyzji w sprawie ETF. Decyzja dotyczy wniosków złożonych przez VanEck SolidX i Bitwise Asset Management. To już drugie odroczenie wydania decyzji w sprawie ETF na Bitcoinie. Pierwszy wniosek w tej sprawie wpłynął do komisji cztery lata temu. Złożyli go bracia Cameron i Tyler Winklevoss.

Czekamy na Wasze odpowiedzi!

Mamy nadzieję, że bez trudu znaleźliście nieścisłości w powyższych tekstach komentujących ostatnie wydarzenia w branży. Jeżeli tak – nie traćcie czasu i wytknijcie nieprawdy w komentarzach pod postem na naszej stronie Fb. Przypominamy, ze na odpowiedzi czekamy tylko dzisiaj do północy. Losowanie nagród już jutro!

Źródło grafiki tytułowej: tutaj

 

Komentarze