Kantor FlyingAtom świętuje 5 urodziny. Portfele sprzętowe do wygrania.

22 listopada kantor kryptowalut FlyingAtom obchodził swoje 5 urodziny. Z tej okazji firma przygotowała w tym tygodniu szereg promocji i konkursów w którym do wygrania są portfele sprzętowe Ledger Nano X oraz vouchery do sklepu internetowego FlyingAtom.shop.

FlyingAtom to kantor wymiany kryptowalut działający na polskim rynku już od 5 lat. Możemy w nim dokonać transakcji zakupu oraz sprzedaży Bitcoina lub innych najpopularniejszych kryptowalut. Kantor posiada swoje biura stacjonarne w 13 wojewódzkich miastach w Polsce. Od 2 lat firmy buduje też sieć Bitomatów. Obecnie możemy korzystać już z prawie 30 ich urządzeń.

FlyingAtom nie ogranicza się jedynie do prowadzenia wymiany kryptowalut. Firma prowadzi też sklep internetowy – FlyingAtom.shop w którym możemy nabywać portfele sprzętowe oraz kryptowalutowe gadżety. FlyingAtom obecny jest też w branży metali szlachetnych i diamentów inwestycyjnych poprzez FlyingAtom Gold.

W związku ze swoimi urodzinami FlyingAtom zapowiedział na ten tydzień serię promocji oraz konkursów. Część z nich już trwa, kolejne będą pojawiać się w najbliższych dniach. Wszystkie informacje o konkursach znajdują się na profilu FlyingAtom to Facebooku.

Kolejny z konkursów
Komentarze