Nowe Bitomaty FlyingAtom

Liczba bitomatów na świecie stale rośnie. Nie inaczej jest w Polsce. W ostatnim czasie na rynku pojawiły się 3 nowe urządzenia od FlyingAtom. Znajdziecie je w Gdańsku, Szczecinie oraz Nowym Targu.

FlyingAtom to kantor wymiany kryptowalut działający na rynku już od 2015 roku. Możemy w nim dokonać transakcji zakupu oraz sprzedaży Bitcoina lub innych najpopularniejszych kryptowalut. Kantor posiada swoje biura stacjonarne w 13 wojewódzkich miastach w Polsce. Od 2 lat firmy buduje też sieć Bitomatów. Obecnie możemy korzystać już z prawie 30 ich urządzeń. W ciągu ostatniego miesiąca firma uruchomiła 3 kolejne bitomaty FlyingAtom.

Bitomat Gdańsk Osowa

Najnowsze urządzenie firmy znajdziemy w Centrum Handlowym Osowa w Gdańsku, ul. Spacerowa 48, 80-299 Gdańsk. Lokalizacja tego centrum blisko obwodnicy Trójmiasta powoduje, że Bitomat Gdańsk Osowa jest doskonałym kierunkiem dla osób chcących wymienić kryptowaluty, a dojeżdżających spoza Gdańska. Jest to też już drugie urządzenie w Gdańsku, w którym możemy wymienić Bitcoina. Pierwsze znajduję się w Galerii Przymorze, Obrońców Wybrzeża 1. W Gdańsku możemy wymienić też kryptowaluty w biurze stacjonarnym. Znajdziemy je we Wrzeszczu, przy ulicy Zbyszka z Bogdańca 1.

Bitomat Gdańsk Osowa

Bitomat Szczecin

Nieco wcześniej niż w Gdańsku, bitomat od FlyingAtom pojawił się w Szczecinie. Bitomat Szczecin znajdziemy w Galerii Galaxy, przy al. Wyzwolenia 18-20.Urządzenie znajduje się na parkingu na poziomie -1, zaraz przy głównych windach. Bitomat w Szczecinie powinien zainteresować nie tylko lokalnych mieszkańców ale również osoba zza naszej zachodniej granicy, gdzie po ostatnich zmianach w prawie, bitomaty zostały praktycznie zakazane.

Oprócz bitomatu w Szczecinie możemy również skorzystać z wymiany bezpośrednio w biurze FlyingAtom. Znajdziecie je przy ulicy Stoisława 3/3 (biuro Matlak & Matlak).

Bitomat Szczecin

Bitomat Nowy Targ

Trzecie urządzenie od FlyingAtom stanęło w mieście, w którym do tej pory nie działo się nic związanego z kryptowalutami. Od końca sierpnia bitomat znajduję się również w Nowym Targu. Lokalizacja Bitomat Nowy Targ to Galeria Nowotarska, ul. Królowej Jadwigi 17. Urządzenie znajduje się obok marketu Biedronka.

Bitomat Nowy Targ

Nowe Bitomaty FlyingAtom pojawiają się w naszym kraju jak grzyby po deszczu. W krótce powinniśmy się spodziewać kolejnych instalacji. W jakich miastach chcielibyście zobaczyć urządzenia do wymiany Bitcoina?

Komentarze