Warszawa. Kulczyk buduje najbardziej luksusowe osiedle w Polsce

Bardzo popularnym tematem dziś są pomysły deweloperów na sprzedaż mieszkań o obniżonym standardzie i bardzo małym metrażu. Co mamy po drugiej stronie? Sebastian Kulczyk i jego SK Consulting ogłaszają projekt najbardziej luksusowego osiedla w Warszawie

Prestiżowa lokalizacja

Warszawa. Jak donosi Business Insider, NOHO Investment kupiło 5 hektarów najbardziej pożądanego terenu od Warszawskich Zakładów POLFA. Znajduje się on przy Rondzie Daszyńskiego, obok nowej stacji metra. Jest to prężnie rozwijająca się lokalizacja przy ścisłym centrum. Projekt zakłada lokale zarówno mieszkalne jak i użytkowe. Większość udziałów NOHO Investment należy do Sebastiana Kulczyka i jego firmy SK Consulting.

Zobacz też: Słynna krakowska samowola budowlana do rozbiórki. Wyrok po 11 latach

Warszawa pochwali się osiedlem na światowym poziomie

Czego możemy się spodziewać od najbardziej prestiżowego osiedla w Polsce? Prezes NOHO Investment Rafał Kula podaje hasła: nowoczesny design, zachwycająca architektura, Premium Lifestyle, a także nowy standard na rynku nieruchomości. Warszawska inwestycja ma spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji lokale gastronomiczne z kuchnią w najlepszym, światowym wydaniu. Oprócz tego lokatorzy będą mogli korzystać między innymi z sali do jogi i pilatesu, sali kinowej, w pełni wyposażonego pokoju klubowego, strefy zabaw dla dzieci, czy pokoju coworkingowego wraz z czytelnią. Deweloper zaznacza, że w planach jest obfita zieleń otaczająca budynki. Ma tam również znaleźć się odpowiednik rzeźby Igora Mitoraja z krakowskiego rynku.

Rozpoczęcie budowy osiedla

Budowa osiedla ma ruszyć najpóźniej na początku 2024 roku. Obecnie NOHO Investment pracuje nad ostatecznym kształtem osiedla. Jakich cen możemy się spodziewać za metr kwadratowe luksusu na Woli? Tego jeszcze nie wiadomo, ale możemy założyć, że tak jak osiedle, ta również będzie na światowym poziomie. Dotychczas deweloper zrealizował trzy inwestycje w Krakowie i Katowicach. W Krakowie z ok. 40-metrowe mieszkanie zapłacimy między 650 a 720 tys. złotych. W Katowicach cena waha się w podobnych granicach.

Może Cię zainteresować:

Komentarze