Dubaj nad Bałtykiem. Hotel Gołębiewski na finiszu

To miało być opus magnum Tadeusza Gołębiewskiego. Niestety właściciel nie doczekał jego otwarcia. Mimo to prace są na wykończeniu i wkrótce pobierowski hotel Gołębiewski ruszy.

Hotel Gołębiewski. Wkrótce finisz

Jak podaje portal propertynews.pl, hotel Gołębiewski przyjmie pierwszych gości już w tym sezonie. Otwarcie początkowo było planowane na kwiecień 2023, jednak nastąpiły opóźnienia w pracach. Obecnie nad wykończeniem giganta pracuje około 200 osób. Dzięki temu Gołębiewski przyjmie pierwszych gości już w tym sezonie. Inwestorzy w pierwszym etapie planują udostępnić, bagatela, do 500 pokoi, recepcja i dwie restauracje. Sama data otwarcia jest tajemnicą, a przedstawiciele sieci w mediach społecznościowych odpowiadają enigmatycznie:

Informacje na temat otwarcia oraz możliwości rezerwacji zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego fanpage’a. Pozdrawiamy serdecznie„-czytamy.

Zobacz też: Sztuczna inteligencja narysowała osiedle we Wrocławiu. Zobacz efekty

Hotel Gołębiewski miał ruszyć dużo wcześniej

Hotel Gołębiewski w Pobierowie miał być oddany dużo wcześniej. Niestety, plany pokrzyżowała nagła śmierć właściciela. W czerwcu 2022 Tadeusz Gołębiewski zmarł na zawał. Zostawił po sobie ogromną sieć, jednak zabrakło osoby, która potrafiłaby poprowadzić inwestycję tak dobrze jak sam założyciel. Otwarcie dubajskiego giganta nie odbyło się, a prace wykończeniowe zatrzymały się. Jak informuje propertynews.pl, spuściznę potentata przejęła fundacja, a konsorcjum banków uruchomiło finansowanie inwestycji.

Źródło: faceboook

Dubaj nad Bałtykiem

Hotel Gołębiewski uruchomi pierwsze pokoje już w tym sezonie. Jednak to tylko część tego, co finalnie zaoferuje nam kompleks. Inwestycja w pełni zostanie oddana do roku 2024, a jej skala jest zadziwiająca. Budynek składa się z 13 pięter, w tym 11 naziemnych i dwupoziomowy, podziemny parking. Do dyspozycji będzie 1200 pokoi, które pomieszczą 3000 klientów. Znaczna większość gości (aż 80 procent) będzie mogła podziwiać morze ze swoich okien. Same pokoje będą mierzyć około 60m2. W ofercie hotelu, znajdziemy również dużą ofertę biznesową. Firmy w przyszłości skorzystają z centrum kongresowego i sal konferencyjnych. Hotel Gołębiewski zaoferuje gościom także restauracje i kawiarenki.

Nie tylko SPA

Jak wiemy, SPA to już standard w hotelach. Co zatem proponują inwestorzy giganta? Otóż do dyspozycji gości będzie oczywiście SPA, ale poza tym: parkingi, strefa rozrywki, korty tenisowe, boiska do kosza, siatkówki i piłki nożnej, strefy dla najmłodszych, kręgielnia i sala bilardowa. Ponadto obiekt zaoferuje sale kinowe i teatralne i klub. Oprócz tego na terenie obiektu powstanie park wodny. Wygląda na to, że miejsce zaoferuje kompleksową usługę dla każdego klienta. Dalej pozostaje kwestia uruchomienia obiektu i daty otwarcia. Na stronie hotelu nie znajdziemy jeszcze możliwości rezerwacji czy informacji o zbliżającym się otwarciu. Zostaje tylko cierpliwe czekanie.

Może Cię zainteresować:

Komentarze