Lokalne społeczności kryptowalut

1 301

Jak zapewnie wielu z was zauważyło Facebook oraz inne portale ograniczają zasięgi informacji związanych z kryptowalutami. Jednocześnie stawiają na rozwój lokalnych społeczności. Chcąc wykorzystać te dwie zmiany w podejściu platformy oraz pomóc w integracji oraz promocji krypto i Blockchain w Polsce mamy przygotowane grupy dla lokalnych społeczności kryptowalut.

Od kilku miesięcy działa grupa ogólnopolska (Bitcoin Blockchain Polska) oraz specjalne regionalne grupy na Facebooku, których zadaniem jest wspierać lokalne społeczności kryptowalut. Pojawiają się tam informacje o projektach związanych z kryptowalutami, które działają w danej okolicy oraz informacje o wydarzeniach i spotkaniach.

Chcemy zaprosić wszystkich Was do dołączenia oraz tworzenia swoich społeczności lokalnych. Aby społeczności mogły funkcjonować to poszukujemy również osób, ambasadorów, którzy razem z nami są chętni do prowadzenia grup i animowania swojej społeczności. Do każdej grupy regionalnej szukamy 1-2 osoby o profilu technologicznym oraz 1-2 osoby o profilu giełdowo-inwestycyjnym. W ten sposób chcielibyśmy zapewnić zrównoważony dopływ informacji do grup oraz ich selekcję.

Ambasador grupy to nie funkcja, w której ktoś „leży i pachnie”, ale organizuje spotkania oraz aktywizuje społeczność by można było się wymienić informacjami. Osoby takie powinny być rozpoznawalne w swoim środowisku, ale jednocześnie nie być osobami bardzo zajętymi w prowadzonymi swoich projektów czy firm. Mieć czas i chęci do prowadzenia tej grupy.

Linki do grup z poszczególnych miast znajdują się poniżej:

Jeżeli nie widzisz tu swojego miasta/regionu, a chciałbyś, aby Twoja lokalna społeczność też zaistniała prosimy również o kontakt.

Osoby zainteresowane rolą ambasadorów prosimy o kontakt z administratorem grupy (Łukasz Kopeć) bądź na maila [email protected]

Szczegółowych informacji o kryptowalutach i technologii Blockchain można szukać też na grupach tematycznych:

Wydarzenia, Eventy 
Ogłoszenia Praca
Inwestycje, kryptowaluty, ICO
Bitcoin, Kryptowaluty – poradniki, początkujący, bezpieczeństwo
Bitcoin, Kryptowaluty – analiza techniczna, wykresy, świece
Kopanie kryptowalut / Mining crypto / BitCoin / Koparki
Ogłoszenia – kupno / sprzedaż
Filmy, Youtube, Stream, wydarzenia live 

Komentarze