„Kuchnia Vikinga” odniosła się do kontrowersji związanych z naszą publikacją. Sprostowanie

Dnia 2 sierpnia 2023 r. opublikowaliśmy artykuł pt. „Kuchnia Vikinga i Krzysztof Stanowski. Dziennikarz informuje co dalej ze współpracą w ramach Kanału Sportowego”, w którym opisaliśmy wyniki dochodzenia dziennikarzy śledczych z portalu frontstory.pl na temat firmy cateringowej „Kuchnia Vikinga”. Poniżej przedstawiamy sprostowanie nadesłane do nas przez przedstawicieli spółki.

Kuchnia Vikinga odpowiada

W odpowiedzi na fragment zamieszczony w tekście, gdzie pisaliśmy „„(…) Autorzy artykułu napisali, że wiceszef firmy jest oskarżony o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Według prokuratury, gang trudnił się sutenerstwem i porwaniami, a do brutalnych kibolskich ustawek rekrutował białostockich skinów.” Kuchnia Vikinga informuje:

„W związku z opublikowanym w dniu 2 sierpnia 2023 r. na stronach BitHub.pl artykułem pt: „Kuchnia Vikinga i Krzysztof Stanowski. Dziennikarz informuje co dalej ze współpracą w ramach Kanału Sportowego” oświadczam, że wbrew nieścisłemu przekazowi płynącemu z treści ww. artykułu, wiceszef Kuchni Vikinga nie został oskarżony o sutenerstwo, porwania jak również o rekrutowanie białostockich skinów do brutalnych kibicowskich ustawek.”

Może Cię zainteresować:

Komentarze