Kantor kryptowalut sponsorem klubu piłkarskiego!

Znak Bitcoina czy logo firm z branży kryptowalut nie raz pojawiły się już na strojach sportowców na całym świecie. W Anglii ze znakiem najpopularniejszej kryptowalut biegali piłkarze Watfordu, a partnerem Wolverhampton Wanderers F.C. jest jedna z kryptowalutowych giełd. Na polskich boiskach do tej pory brakowało przykładów współpracy tej branży z klubami piłkarskimi. Właśnie się to zmieniło za sprawą FlyingAtom, sieci kantorów Bitcoin i bitomatów. FlyingAtom został nowym sponsorem akademii i klubu piłkarskiego Escola Varsovia.

Escola Varsovia to miejsce wyjątkowe na piłkarskiej mapie Polski. Choć akademia została założona w 2012 roku jako kontynuacja szkolenia dla młodych absolwentów Barca Academy Warszawa, czyli oficjalnej szkoły FC Barcelona w Polsce, to dziś jest już jednym z najważniejszych ośrodków szkolenia piłkarskiego w naszym kraju. Takie też były pierwotne założenia – pokazać, że w Polsce można szkolić inaczej – lepiej. Zespoły młodzieżowe Escoli Varsovia rywalizują na najwyższym poziomie w Polsce – m.in. w prestiżowej Centralnej Lidze Juniorów, gdzie mają okazję mierzyć się z drużynami młodzieżowymi Legii Warszawa, Lecha Poznań i innych klubów z Ekstraklasy. Zespół seniorski Escoli można obecnie oglądać na poziomie IV ligi.

W ramach umowy sponsorskiej FlyingAtom wspiera finansowo akademię klubu oraz dokonał zakupu strojów meczowych dla zespołów Escoli. Zespół seniorów w nowych strojach pokazał się na inaugurację wiosennej rundy IV ligi, w zremisowanym meczu z RKS Okęcie Warszawa.

Oprócz wsparcia dla całego zespołu, FlyingAtom nagradza również indywidualnie najlepszych zawodników boiskowych zmagań. Najlepszego zawodnika każdego meczu, FlyingAtom nagradza certyfikatem oraz srebrną, 1 uncjową monetą. Dodatkowo na koniec sezonu, komisja złożona z przedstawiciela klubu oraz sponsora dokona wyboru najlepszego
zawodnika rundy, który zostanie nagrodzoną złotą, 1 uncjową monetą.

Złote i srebrne monety jako nagrody nie są wybrane przypadkowo. FlyingAtom oprócz działalności związanej z kryptowalutami, umożliwia również zakup złotych i srebrnych sztabek oraz monet inwestycyjnych.

źródło: facebook.com/EscolaVarsoviaOfficial

Filozofia klubu Escola Varsovia – „zasiej i zbieraj plony po czasie”, doskonale odpowiada naszej filozofii prowadzenia biznesu. Cieszę się, że mogliśmy nawiązać współpracę z klubem, który skupia się na trenowaniu młodzieży i dołożyć swoją cegiełkę do kształtowania młodych ludzi. 
– mówi Dawid Muszyński CEO FlyingAtom.

Sponsoring Escoli Varsovia to nie jedyna działanie, jakie podejmuje FlyingAtom na rzecz rozwoju fizycznego oraz wychowania młodzieży. Firma wsparła ostatnio wyprawę na szczyt Himalajów, przyłączyła się do charytatywnej akcji biegowej Night Runners oraz regularnie, co roku pomaga podopiecznym jednego z łódzkich domów dziecka.

Komentarze