FlyingAtom z wizytą w Domu Dziecka

W miniony weekend grupa ludzi z kantoru kryptowalut FlyingAtom wraz z przyjaciółmi firmy odwiedzili Dom Dziecka nr 5 w Łodzi. To już kolejny rok, w którym FlyingAtom organizuje weekendowe atrakcje dla dzieci z tej placówki.

Działając w porozumieniu z Dyrektor ośrodka, FlyingAtom tym razem zorganizował i zapewnił całe dwa dni atrakcji dla dzieci.

Dzień I – szaleństwo w parku trampolin

Spotkanie rozpoczęło się w sobotę, 8 czerwca ok. godziny 11:00. Dzieci otrzymały prezenty – zabawki, które po wcześniejszym uzgodnieniu mogły same sobie wybrać.

Po południu wraz z pociechami wyruszono w magiczne miejsce, które, jak się wszyscy spodziewali, rozgrzeje dziecięce (i nie tylko) emocje do czerwoności. Dwie godziny spędzone w parku trampolin Saltos było tym, na co czekali wszyscy. Bardzo szybko okazało się, że takie „skoczne” spędzanie czasu zapewnia dobry humor na cały dzień, a nawet i dłużej.

Zabawa w parku trampolin Saltos
Jak widać świetna zabawa dla małych, jak i dużych 😉

Dzień II – Piłka, kolorowe koktajle i grill

Drugiego dnia były organizowane gry i zabawy na terenie domu dziecka. Dzień trzeba było obowiązkowo zakończyć dobrym jedzeniem – był pyszny koktajl z truskawek i grill, który zwieńczył całą imprezę, pozwolił chwilę odpocząć we wspólnym gronie i zregenerować siły.

Wspólna gra w piłkę nożną
Obdarowanie prezentami wszystkich dzieci

Ludzie z FlyingAtom uwielbiają pomagać

Weekend spędzony wspólnie z dziećmi na grach i zabawach nie był wszystkim, co goście przygotowali dla dzieci.

W wyniku dobrowolnej zbiórki wśród osób z FlyingAtom i przyjaciół firmy, zebrano i przekazano dla mam z dziećmi kwotę 3800 złotych. Dodatkowo zakupiono domek do zabaw w ogrodzie, o który prosiła Pani Dyrektor.

Dla dzieci, jak i odwiedzających ich gości był to dzień pełen radości oraz niezapomnianych wrażeń. W tym roku w akcji uczestniczyło 15 osób. Najlepszym podziękowaniem były uśmiechy i radość dzieci ze wspólnie spędzonego czasu.

Zachęcamy do zapoznania się z relacją z ubiegłorocznej edycji akcji.

Komentarze