FlyingAtom z wizytą w Domu Dziecka

704

Jeden z najbardziej radosnych dni w roku już za nami. Mowa oczywiście o dniu dziecka, który 1 czerwca świętowany jest na całym świecie. W tym roku kantor kryptowalut FlyingAtom postarał się, aby uśmiech zagościł też na twarzach dzieci jednego z łódzkich domów dziecka.

Siedmioosobowy zespół kantor kryptowalut FlyingAtom odwiedził w zeszły weekend Dom Dziecka nr 5 w Łodzi. W porozumieniu z dyrektor ośrodka, przez cały dzień wychowankowie domu mogli bawić się z przybyłymi gośćmi. Przed rozpoczęciem zabawy trzeba było zagospodarować teren wokół domu, który do tej pory był pusty. Został zakupiony oraz przekazane sprzęty, które pozwolą dzieciom na wypoczynek oraz aktywne spędzanie wolnego czasu. Wspólnie zostały złożone oraz zamontowane bramki, wygrodzono boisko do piłki nożnej, złożono trampolinę oraz fantastyczną rzecz na obecne upały – basen.

Dzieci z dużą radością zareagowały na nowe atrakcje i od razu zabrały się za ich użytkowanie. Wykorzystując dobrą pogodę, zorganizowany został również grill.

Dla całego zespołu uczestniczącego w tej akcji było to wielkie przeżycie oraz zapewniło dzień pełen wrażeń. Uśmiech dzieci i radość podczas wspólnych zabaw to najlepsze podziękowanie za ten wspólnie przeżyty dzień.

Zespół FlyingAtom.

Komentarze