Popeyes szykuje kolejne lokale. Wiemy gdzie powstaną. To nie będą zwykłe otwarcia

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Wydawało się, że siec fast food Popeyes, która otworzyła niedawno swoje pierwsze lokale w Polsce, będzie rozkręcać się powoli. Wygląda na to, że plan ekspansji jest ambitniejszy i już niebawem siec otworzy nie jeden, a kilka nowych lokali. Znane już sporo szczegółów na temat nowych otwarć.

Popeyes otworzy kilka nowych lokali. Gdzie się otworzą?

Pierwsza restauracja Popeyes otworzyła się kilka tygodni temu we Wrocławiu. Chętni do spróbowania nowego na polskim rynku fast fooda czekali w kolejce przed drzwiami już poprzedniego wieczora. Pod koniec lipca sieć otworzyła kolejny lokal w Szczecinie. Przyszedł czas na kolejne otwarcia. Choć nie było jeszcze oficjalnego komunikatu, gdzie powstaną nowe placówki, to mały reaserch portalu z ogłoszeniami o pracę daje nam konkretne wskazówki. Ogłoszenia o pracę sugerują, że lokale powstaną w Warszawie. Pracownicy poszukiwani są na Pradze-Północ, Żoliborzu, Mokotowie i Ochocie. Wszystkie oferty wskazują na galerie handlowe. Dlatego wiele wskazuje na to, że to właśnie tam powstaną nowe lokale. Nieoficjalnie wiadomo, że pierwszy Popeyes w stolicy ma się otworzyć w Złotych Tarasach. Ma to nastąpić po wakacjach. Konkretny termin ma być podany już niebawem.

Zobacz też: Messi poważnie namieszał na rynku. Gwałtowny wzrost cen aż o 1700%!

Co jeszcze wiemy o nowych otwarciach?

Przy okazji otwarcia restauracji Popeyes we Wrocławiu oraz w Szczecinie, na 100 fanów szybkiego jedzenie, którzy jako pierwsi stawili się przed lokalem, czekała darmowa kanapka z kurczakiem. Natomiast trzy pierwszy osoby otrzymywały roczny voucher na ten produkt. Dlatego można przypuszczać, że podobne zachęty będą czekać na klientów w Warszawie. Co ciekawe, z opublikowanych ogłoszeń o pracę możemy się także dowiedzieć, jakie zarobki oferuje sieciówka. Widełki płac, w zależności od stanowiska, to od 4500 do 8500 zł brutto. Dodatkowo pracownicy mogą liczyć na takie benefity jak prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, miesięczny system premiowy, udział w konkursach oraz wewnętrzne szkolenia. Z ogłoszeń o pracę wynika również, że amerykańska sieć barów szybkiej obsługi planuje zatrudnić w Warszawie około 150 osób.

Może Cię zainteresować:

Komentarze