Mielenie ZeZorrem na Bogato | Porozumienie Izrael – ZEA

Tematem kolejnego epizodu Mielenia ZeZorrem na Bogato będzie porozumienie Izraela i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Pod egidą USA oczywiście.

A w nim między innymi:

  • Bliski Wschód po raz wtóry;
  • Rzut oka na region i volty polityczne ostatnich lat;
  • Ropa, gaz i poważne zbrojenia;
  • Proxy wojna w Jemenie, czyli o dominację w świecie arabskim;
  • USA jako konstruktor porozumienia;
  • Lobbyzm w USA;
  • Izrael, Palestyna i świat arabski;
  • Niezatapialny Netanjahu;
  • Słowo o antysemityzmie.

Zapraszamy do demokratycznej dyskusji @Zezowatego z @Enemy.

Mielenie ZeZorrem na Bogato

Demokratyczna dyskusja rządzi się swoimi prawami. Nie inaczej jest w przypadku podcastów Zezowatego Zorro i Enemy. Panowie podejmują dyskusje na tematy trudne oraz bieżące. A robią to w sposób nietuzinkowy, wolny od patosu oraz swobodny.

Współpraca Zezowatego z Bogatym to intelektualna uczta na najwyższym poziomie. Ponad godzinne słuchowiska są niebywałą okazją do skonsumowania dawki skondensowanej wiedzy i opinii w mistrzowskim wydaniu. Polecamy!

Tym bardziej, że wreszcie mamy przyjemność gościć ich na bithub.pl/

O autorach znajdziecie więcej informacji w poniższym wpisie:

Zezowaty Zorro, który patrzy prosto na świat

Wszelkie treści i poglądy przedstawione w materiale są poglądami i ich autorów i nie mają na celu urażenie kogokolwiek.

Źródła:

Od Redakcji

Bithub Flesz już na naszym kanale YouTube. Zapraszamy codziennie o 19:00 na skrót najważniejszych wydarzeń dnia z branży kryptowalut i finansów, komentarze i rozważania na temat tego, co może przynieść kolejny dzień! Program prowadzi Bitcoin Feniks.

Zobacz najnowszy odcinek:

Od Redakcji (2)

Niniejszy artykuł ani w całości ani w części nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi czy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) Nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylające dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE oraz Rozporządzenia Delegowane Komisji (Ue) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r.uzupełniające dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Zawarte w serwisie treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Komentarze