#Alternatywka_ekonomiczna S01E01 | O Wielkiej Brytanii i pizzy hawajskiej

Nie zwalniamy tempa… Już nie tylko słowo pisane, ale bardziej zróżnicowana forma przekazu w postaci podcastów będzie nam towarzyszyć od dzisiaj na łamach Bithub! Poniżej znajdziecie podcast o aktualnej sytuacji ekonomicznej Wielkiej Brytanii. Witam w pierwszym odcinku pierwszego sezonu #Alternatywki_ekonomicznej do słuchania 🙂

Poruszony zostanie temat sporu o Hongkong, kwestia wolnego handlu i układania na nowo swoich stosunków z innymi krajami po Brexicie. Wspomnę również o koronawirusie i jego wpływie na społeczeństwo.

Dodatkowo porozmawiamy sobie o mleku bez laktozy oraz pizzy hawajskiej, dlatego nie zwlekaj z naciśnięciem przycisku „play”.

Podcast ma charakter pilotażowy. Czekamy na Wasze opinie, czy taka forma jest zadowalająca. Oczywiście artykuły, felietony i newsy będą stanowiły trzon publikacji Bithub. Dziś jednak wychodzimy z nową formą, więc serdecznie zapraszam do wysłuchania kilku słów na temat UK!

Treści zaprezentowane w publikacji mają wyłącznie charakter informacyjno – edukacyjny i stanowią wyraz wiedzy autora oraz informacji zaczerpniętych ze źródeł zewnętrznych.

źródła:
https://linkd.pl/sm9e
https://linkd.pl/smam 

Błąd RSS: A feed could not be found at `https://feeds.buzzsprout.com/1207568.rss`; the status code is `404` and content-type is `text/html; charset=utf-8`

Komentarze